אופל ממשיכה לספק לנו רמזים למוקה הבא ולאחר שחשפה את העיצוב החיצוני של הדגם תחת מעטה של הסוואה, היא מספקת לנו כעת הצצה ראשונה אל תא הנוסעים של הדגם באמצעות איור קונספטואלי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את מה שאתם רואים באיור מכנים באופל Pure Panel או במילים אחרות, תא הנוסעים הדיגיטלי של הדגם שכמו רכבים אחרים רבים משלב את מערכת המולטימדיה ולוח המחוונים הדיגיטלי לכדי חידה וזואלית אחת. הסידור הזה מעביר את מרבית השליטה על מערכות הרכב השונות אל מסך המגע המרכזי במקום שימוש בכפתורים פיזיים, חלק אוהבים את זה וחלק פחות ובכל הקשור לבטיחות, זה לבטח עוד אמצעי להסחת דעת מהכביש.

 

אופל מוקה תא הנוסעים
תא נוסעים דיגיטלי Pure Panel.

המוקה X הנוכחי מבוסס על שברולט טראקס, המוקה החדש יהיה מבוסס כבר על פיג'ו 2008 החדש כולל שימוש בפלטפורמת EMP1 המאפשרת לדגם להשיל כ-120 ק"מ ממשקלו וכן לשאת גם מערכת הנעה חשמלית מלאה בדגם מוקה-e. זו תהיה כמובן אותה יחידת הנעה של פיג'ו e-2008, עם מנוע חשמלי בהספק של 136 כ"ס ומומנט מרבי של 26.5 קג"מ וסוללת ליתיום-יון בקיבולת של 50kWh שתאפשר לדגם טווח נסיעה של כ-310 ק"מ.

 

אופל מוקה
אופל מוקה החדש.

מעבר לגרסה החשמלית הדגם יצויד באותן יחידות הנעה נוספות של ה-2008 החדש, כולל מנוע 1.2 ליטר טורבו 130 כ"ס, 1.2 ליטר טורבו 155 כ"ס ו-1.5 ליטר טורבו דיזל עם 100 או 130 כ"ס.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עוד הפעם אנטנה בגודל מטרייה...מה הבעיה להתקין אנטנת סנפיר כמה זה כבר עולה?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location