איווייז U5 אפליצקיה לשליטה מרחוק
איווייז U5 - אפליצקיה לשליטה מרחוק.
איווייז U5 אפליצקיה לשליטה מרחוק
איווייז U5 - אפליצקיה לשליטה מרחוק.

עד היום, רק לקוחות טסלה נהנו מאפליקציה לשליטה מרחוק על הרכב בישראל אך כעת גם לקוחות איווייז U5 החשמלי זוכים לאפליקציה כזו. עקרונית, כל רכב מודרני כבר מצויד ביכולת כזו אך משום מה, במדינת הסטארט-אפ, הדבר הפשוט הזה פשוט לא זמין וזו בהחלט נקודה לרעת היבואנים ויצרני הרכב השונים. 

 

האפליקציה הסלולרית לשליטה מרחוק על הרכב מאפשרת ללקוחות הדגם מגוון רחב של אפשרויות, כגון ניהול טעינה, בדיקת מצב הטעינה והטווח הנותר, איתור מיקום הרכב (באמצעות הפעלת הצופר או הבהוב אורות), הפעלה מרחוק של בקרת האקלים, פתיחה/נעילה של הרכב, שליטה על החלונות וחלון הגג, פתיחה של דלת תא המטען ועוד. בנוסף, האפליקציה מאפשרת ליצור מפתח דיגיטלי כך שאתם יכולים לאפשר לנהגים אחרים לנהוג ברכב מבלי שיש צורך למסור להם את מפתחות הרכב. לקוחות הדגם יוכלו לבחור דרך האפליקציה האם לקבל התראה על ניסיון כניסה לא מורשה לרכב, כולל אפשרות לקבוע את שעות היום בהן ההתראה פעילה. 

 

איווייז אפליקציה לשליטה מרחוק על הרכב
שליטה מרחוק על בקרת האקלים ועוד.

בשלב זה האפליקציה זמינה ללקוחות איווייז U5 בהזמנה בלבד, כלומר לקוחות הדגם יקבלו הזמנה עם קישור להורדת האפליקציה. לטובה יש לציין כי האפליקציה ידידותית למשתמש ופשוטה מאוד לתפעול. 

 

כל מה שנותר לומר הוא יישר כוח לאיווייז ישראל (אוטו חן) על הפעלת האפליקציה ושדרוג חוויית הלקוח, הגיע הזמן שגם מותגים אחרים יתחילו לספק שירות כזה ממנו נהנים מיליוני לקוחות אחרים בעולם. איווייז החלה את פעילותה בישראל במרץ 2021 עם השקת הקרוסאובר החשמלי U5, בשנת 2021 נמסרו מהדגם כ-431 יחידות ובמחצית הראשונה של 2022 נמסרו מהדגם 302 יחידות. השנה, אמור להצטרף להיצע דגם הקופה החשמלי U6

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 2

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar
  • This commment is unpublished.
    avatar