הונדה סיוויק סדאן 2016 נתפסת בעדשת המצלמה תחת מעטה של הסוואה, תשווק עם מנוע 1.5 ליטר טורבו.

2016 הונדה סיוויק סדאן תמונת ריגול
2016 הונדה סיוויק סדאן החדשה נתפסת בעדשת המצלמה.

לאחר שנחשפה ברישומים שדלפו ממשרד הפטנטים (תמונות מצורפות), הונדה סיוויק סדאן 2016 החדשה נתפשת כעת בעדשת המצלמה בשלבי הפיתוח הסופיים של הדגם על כבישי ארה"ב – שוק היעד העיקרי והחשוב ביותר של הדגם, שם גם הונדה תחשוף את הסיוויק סדאן החדשה ככל הנראה, בחודש נובמבר הקרוב בתערוכת לוס אנג'לס.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כפי שניתן לראות התמונות ובהתאם לרישומים ממשרד הפטנטים, הונדה תבצע מהפכה עיצובית בדגם ומדגם די משעמם וגנרי למראה, הסיוויק סדאן הבאה תהפוך לדגם אטרקטיבי וספורטיבי למראה, במיוחד בזכות העיצוב דמוי קופה ויציאה ממראה השלוש קופסאות המסורתי של דגמי הסדאן.

הונדה סיוויק סדאן רישומים ממשרד הפטנטים

הונדה סיוויק סדאן החדשה תהיה המכונית הראשונה של הונדה מחוץ ליפן שתוצע עם מנוע ה-1.5 ליטר טורבו החדש של הונדה, מנוע שהוא חלק ממשפחת מנועי טורבו חדשה שתכלול בנוסף מנוע 1.0 ליטר ו-2.0 ליטר שהוצג לאחרונה עם הסיוויק טייפ R החדשה. מנוע ה-1.5 ליטר צפוי להיות מוצע בדגם בגרסת 150 כ"ס ו-20.7 קג"מ. המנוע ישודך ככל הנראה לתיבת הילוכים רציפה, אך יתכן שאולי גם לתיבת  ה-7 או 8 הילוכים כפולת המצמדים החדשה שלה.

 

מנוע ה-1.5 ליטר של הונדה מוצע בגרסתו האטמוספרית בהונדה HR-V החדש והוא משמש את הונדה גם במערכת ההנעה ההיברידית החדשה שלה אותה ניתן למצוא כיום בג'אז החדשה – נכון לעכשיו בשוק היפני בלבד לפחות עד שהמערכת תגיע ל"בשלות" בתחום האמינות.

 

הונדה סיוויק סדאן 2016 תמונת ריגול

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location