מיצובישי ארה"ב חושפת את החידושים של המותג עבור השוק האמריקאי החל מהיום ועד לרבעון השני של 2021.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

רוב החידושים עבור השוק האמריקאי הם כבר חדשות ישנות עבור השוק המקומי שלנו כגון השקה של מיצובישי אטראז' המחודשת, ASX המחודש המשווק בארה"ב כאאוטלנדר ספורט וגם מערכת ההנעה ההיברידית פלאג-אין החדשה של האאוטלנדר PHEV שהגיע לישראל כבר אשתקד תגיע רק בחורף בקרוב בשוק האמריקאי.

 

אאוטלנדר חדש: החדשה המעניינת ביותר היא כמובן האאוטלנדר החדש לחלוטין שיוצע למכירה בשוק האמריקאי ברבעון השני של 2021 ויוצג בבכורה עולמית ברבעון הראשון של 2021. מיצובישי מציינת כי האאוטלנדר החדש יהיה גדול יותר מהדגם הנוכחי, והדגם השקט והמאובזר ביותר אי פעם של המותג.

 

מיצובישי אנגלברג טורר קונספט
עיצוב נקי ומודרני - תא הנוסעים של האנגלברג קונספט.

האאוטלנדר החדש יציג עיצוב חדש הצפוי להתבסס על העיצוב של הקונספט מיצובישי אנגלברג שהוצג אשתקד. מיצובישי מציינת כי האאוטלנדר החדש יפתיע רבים ויהווה דגם פורץ דרך לא רק עבור המותג. הדגם יעשה שימוש כמובן במערכת הנעה היברידית פלאג-אין חדשה לחלוטין הצפויה להציע טווח נסיעה כפול מזה של הדגם הנוכחי, העומד על 45 ק"מ בתקן WLTP.

 

מיצובישי נמצאת כיום תחת בעלות של ניסאן כך שסביר להניח כי האאוטלנדר החדש יתבסס על האקס טרייל החדש שנחשף לאחרונה.

 

מיצובישי אקליפס קרוס מתיחת פנים
דלת תא מטען חדשה ללא חלון מפוצל

אקליפס קרוס מחודש: לקראת סוף השנה הנוכחית מיצובישי תחשוף מתיחת פנים מקיפה לאקליפס קרוס. החברה מציינת כי נפגוש שינוי משמעותי לעיצוב חזית הדגם ועיצוב חדש לחלוטין מאחור עם דלת תא מטען חדשה ללא חלון מפוצל (הספוילר עבר לקצה הגג). בנוסף נמצא תא נוסעים מעודכן עם מערכת מולטימדיה חדשה. תמונות ריגול שהצגנו לאחרונה חושפת חלקית את השינויים בדגם.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי הוא מגיע לישראל?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location