בחודש מרץ האחרון יונדאי חשפה את האלנטרה 2021 החדשה, הכוללת לראשונה גם מערכת הנעה היברידית, וחודש לאחר מכן היא סיפקה לנו הצצה ראשונה אל האלנטרה N ליין תחת מעטה כבד של הסוואה. כעת, יונדאי חושפת לראשונה את הגרסה הספורטיבית יותר של האלנטרה החדשה לקראת הופעת הבכורה שתערך בזמן הקרוב. בשלב זה, יונדאי חושפת רק מספר תמונות  ללא פרטים טכניים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לאלנטרה החדשה עיצוב זוויתי ודינמי למדי, האלנטרה N ליין מוסיפה לו עוד פלפל ויזואלי עם עיצוב אגרסיבי יותר לפגוש הקדמי, חישוקי "18 בעיצוב ייחודי לדגם, ספילר סמלי שנוסף על דלת תא המטען מאחור ועיצוב ספורטיבי לפגוש האחורי המסתיים בצמד סופיות אגזוז בולטות ודמוי דיפיוזר בתחת הפגוש.

 

2021 יונדאי אלנטרה N ליין
ספורטיבית גם מאחור.

יונדאי סיפרה בעבר כי הדגם יצויד במנוע טורבו וסביר להניח כי מדובר במנוע 1.6 ליטר טורבו עם 204 כ"ס בשידוך לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים DCT. אופציה אחרת היא שימוש בגרסה משופרת של מנוע ה-1.5 ליטר טורבו החדש של יונדאי שהוצג לאחרונה עם ה-i30 המחודשת. בנוסף למנוע החזק יותר, הדגם יכלול גם כיול קשיח יותר למתלים, כיול חד וישיר יותר למערכת ההיגוי ומערכת בלימה משופרת. 

 

2021 יונדאי אלנטרה N ליין
יונדאי אלנטרה N ליין.

יונדאי לא חושפת עדיין את תא הנוסעים של הדגם אך כמו בשאר דגמי ה- N ליין אנחנו מצפים למצוא מושבים ספורטיביים יותר עם תמיכה משופרת לגוף וריפודי עור משולב באלקנטרה, תפירה בצבע אדום למושבים, גלגל ההגה ומוט ההילוכים וגלגל הגה שמנמן וספורטיבי יותר.

2021 יונדאי אלנטרה N ליין

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

מעניין מה יהיה המחיר ?אולי ידוע מה המחיר

This comment was minimized by the moderator on the site

צודק באמת מעניין . . .

This comment was minimized by the moderator on the site

חשוב יותר,אם יהיה חלון בגג( סאן רוף. ויהיה דגם הכי טוב שיש,במחיר עממי.אז אפשר לחשוב.אני עדיין ממתין.בסבלנות,שיבואנים יביאו לכאן ,דגמים כמו שמגיע לארצות הברית או לאירופה.( במחיר כמו שם) ולא לעשוק...

חשוב יותר,אם יהיה חלון בגג( סאן רוף. ויהיה דגם הכי טוב שיש,במחיר עממי.אז אפשר לחשוב.אני עדיין ממתין.בסבלנות,שיבואנים יביאו לכאן ,דגמים כמו שמגיע לארצות הברית או לאירופה.( במחיר כמו שם) ולא לעשוק אותנו,גם כל יש לנו גם תשלום אגרה גבוהה מאוד,למה לנו לא מגיע דגמים משופרים,ולא דגמים פשוטים,( ליסינג) למשל...תודה.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location