ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה, היא המכונית הראשונה של ב.מ.וו שתישא את סמל סדרה 4 החדשה אשר תכלול גם גרסת קבריולט, X4 וכן M4.

ב.מ.וו סדרה 4 קופה נחשפת לראשונה

תמונות אלו הן התמונות הראשונות בעולם של ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה (F32). סדרה 4 החדשה תכלול את דגמי הקופה והקבריולט על בסיס סדרה 3. בתחילת השנה, התבשרנו על כך ש-ב.מ.וו עומדת לעשות סדר במספור הדגמים שלה, ספרה אי זוגית עבור הדגמים הרגילים/סדאן ומספר אי-זוגי עבור דגמי הנישה/קופה וקבריולט, כפי שאנו מכירים לדוגמה מה-X5 וה-X6.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ב.מ.וו סדרה 4 קופה, חושפת קווים קלאסיים מדגמי הקופה המוכרים של ב.מ.וו עם עיצוב נקי המשלב אלגנטיות וספורטיביות. כמו בכל דגמי הקופה של ב.מ.וו, אין קורת B כך שקו החלונות הוא נקי ללא מסגרת כלל.

 

ב.מ.וו סדרה 4 קופה תגיע לאולמות התצוגה לקראת סוף 2013 וצפויה לעשות שימוש בקשת המנועים שהוצגה יחד עם סדרה 3 החדשה אשר נחשפה השבוע. בהמשך צפויה גם M4 קופה וכמובן סדרה 4 קבריולט. ב.מ.וו גם אישרה שתייצר את ה-X4, קרוסאובר קופה על בסיס ה-X3 בדומה, כסוג של אחד קטן ל-ב.מ.וו X6 המצליח.

 

דגם חדש לחלוטין על בסיס סדרה 3 החדשה שיוצג במהלך 2013 זו סדרה 3 F34 GT (בדומה לסדרה 5 GT) סוג של קרוסאובר/סטיישן עם בסיס גלגלים ארוך יותר ומרווח מועדף לנוסעים, בעיקר מאחור. דגם אחרון שיוצג במהלך 2014 על בסיס סדרה 3 החדשה הוא F35 סדרה 4 גראן-קופה, גרסת 4 דלתות לסדרה 4 קופה, בדומה לסדרה 6 גראן קופה החדשה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location