סמל״ת, יבואנית ג׳יפ בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של הרנגלר (JL) החדש, דור רביעי לרכב הכביש-שטח המצליח של ג׳יפ. הרנגלר החדש ישווק בישראל עם מנוע 2.0 טורבו 272 כ״ס, במרכב קצר 2 דלתות או ארוך 4 דלתות, בשלוש רמות אבזור כולל דגם רוביקון ובמחיר החל מ-299,000 שקל ועד ל-419,000 שקל.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הרנגלר (Wrangler) החדש עושה שימוש בשלדת סולם חדשה וחלקי מרכב רבים עשויים מאלומיניום כך שהוא קל יותר בכ-100 ק״ג משמעותיים מהדגם היוצא. הרנגלר JL גדול במעט מהרגלר JK היוצא, עם בסיס גלגלים של 3.01 מטר (שתי דלתות: 2.46 מ׳), רוחב שנותר ללא שינוי על 1.88 מטר ואורך של 4.79 מטר (שתי דלתות: 4.24 מטר).

 

רנגלר החדש תא הנוסעים
איכות חיים גובהה יותר בתא הנוסעים.

את הרנגלר החדש תוכלו לרכוש עם מנוע 2.0 ליטר טורבו חדש, בהספק מרבי של 272 כ"ס ומומנט מרבי של 41 קג"מ. מנוע זה משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו׳ וכמובן, למערכת הנעה כפולה עם תיבת הפחתה ונעילת דיפרנציאל אחורית בכל הדגמים, נעילה קדמית נוספת בדגם הרוביקון. המערכת העדכנית כולל מצב הנעה חדש, 4H AUTO, בו הרכב משלב את ארבעת הגלגלים אוטומטית בהתאם לצורך ומותאם גם לנסיעה נוחה בכביש. בשוק האמריקאי הדגם משווק עם מנוע נוסף, 3.6 ליטר V8 עם 282 כ״ס.

 

ג׳יפ רנגלר החדש
מודרני יותר אך לא התרכך ביכולות השטח.

העיצוב החיצוני של הרנגלר החדש שומר על המוכר ומוסיף מידה מסוימת מודרנית באמצעות יחידות תאורה מבוססת LED. עיצוב הדשברוד שומר על מבנה אנכי שטוח המתבקש מרכב שטח (לשטות שדה הראיה) אך הוא איכותי ומודרני באופן משמעותי מזה של הדגם היוצא ומעבר לשליטה על ההנעה הכפולה ונעילות הדיפרנציאל (קדמית ואחורית), תוכלו למצוא את כל מה שמצפים למצוא ברכב מודרני, בין אם מולטימדיה ודיבורית BT ועד לבקרת אקלים מפוצלת ובקרת שיוט.

 

רמת האבזור הבסיסית Sport כוללת, בין היתר: חישוקי סגסוגת ״17, חיישני חניה ומצלמה אחורית, חלונות אחוריים כהים, מולטימדיה ״7 מקורית עם הרחבה לאפל קאר-פליי, התנעה ללא מפתח, בקרת אקלים מפוצלת, מערכת שמע עם 8 רמקולים, מראה מרכזית מתכהה אוטומטית, גג בד נתן לקיפול ועוד. לדגם זה מרווח גחון של 235 מ״מ.

רמת האבזור Sahara מוסיפה חישוקי ״18, חיישני חניה קדמיים, גג קשיח פריק, תאורה ראשית Bi-LED, ריפודי עור, תאורת אווירה LED, שקע 230V, מסך ״7 בלוח המחוונים במקום ״3.5), מולטימדיה ״8.4 ועוד. לדגם זה מרווח גחון של 260 מ״מ בדגם 2 דלתות ו-242 מ״מ בדגם 4 דלתות.

 

רמת הגימור רוביקון דומה לרמת הגימור ספורט, אך כוללת בנוף תאורה ראשית Bi-Led, נעילת דיפרנציאל קדמית, חישוקי ״17 עם צמיגי שטח BF-Goodrich, מרווח גחון של252 מ״מ, תצוגת שטח בלוח המחוונים ועוד. 2019 ג׳יפ רנגלר - מפרט טכני מלא להורדה.

בתחום הבטיחות נמצא מערכת מובילאיי בכל רמות האבזור, כאשר רמת הגימור סהרה מוסיפה מערכות בטיחות מתקדמות כולל בקרת שיוט אדפטיבית עם זחילה בפקקים, בלימה אוטונומית ובקרת שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור.

 

2019 ג׳יפ רנגלר - מחירון:

רגנלר ספורט קצר - 299,000 ₪

רגנלר ספורט ארוך - 329,000 ₪

רנגלר סהרה קצר - 389,000 ₪

רנגלר סהרה ארוך - 419,000 ₪

רנגלר רוביקון קצר - 379,000 ₪

רנגלר רוביקון ארוך - 399,000 ₪

 

תגובות (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

רק 300 אלף? וזה הדגם הזול, תזכירו לי זה לא הגיפ כמו בצבא ממתי גיפ צבאי עולה יותר מלקסוס מה הפלא שהם מוכרים עד 30 יחידות בשנה

This comment was minimized by the moderator on the site

ורק כוכב בטיחות 1 במבחן ה-EURO NCAP... בושה ליצרן ובושה למדינה שמאפשרת יבוא של הדבר הבלתי בטיחותי בעליל הזה...

This comment was minimized by the moderator on the site

עדיף לאבד קרוזר או רקסטון במחיר שפוי ומדורג גבוהה בבטיחות.

This comment was minimized by the moderator on the site

מה שמרגיז יותר שבארצות הברית הרוביקון יותר יקר מהסהרה , רק במדינה שלנו זה הפוך הסהרה יותר יקר ....איךךךךךךךךךךךךךך?????????????????

This comment was minimized by the moderator on the site

אשמח לקבל ממך פרטים לגבי הסהרה ,0505588337 לעומת הרוביקון

This comment was minimized by the moderator on the site

לא לקנות
מחיר מופקע לרכב עם כוכב בטיחות 1

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location