ג'יפ רנגייד 2020 מגיע עם עיצוב מעודכן, מנוע 1.3 טורבו 150 כ"ס חדש, מערכות בטיחות מתקדמות ותג מחיר גבוה מבעבר.

 

קבוצת סמל"ת, יבואנית ג'יפ בישראל, החלה בשיווק דגמי 2020 המחודשים של ג'יפ רנגייד אשר זכו לפני כשנה וחצי למתיחת פנים מקיפה הכוללת שימוש במנועי טורבו חדשים, לצד עדכוני העיצוב ושדרוגים נוספים. הרנגייד 2020 ישווק בישראל בדגם אחד בלבד בשלב זה, עם מנוע 1.3 טורבו והנעה קדמית, ברמת הגימור LATITUDE ובמחיר יקר משמעותית של 184,900 שקל (179,900 שקל במסגרת שבוע המכירות של ג'יפ).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הרנגייד זכה לפני כשנה וחצי למתיחת פנים שהעניקה לו מראה מודרני יותר עם עיצוב מעודכן לפנסים הראשיים עם תאורת יום LED חדשה, עיצוב מעודכן לגריל וקדמי, לפנסים מאחור, לפגושים ולחישוקי הגלגלים. בתא הנוסעים נמצא עיצוב מעודכן לקונסולה המרכזית המכילה כעת מערכת מולטימדיה Uconnect עדכנית עם מסך מגע "7 (במקום "5 בדגם היוצא) והרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. בנוסף נמצא תא ייעודי למכשיר הסלולרי, לצד כניסת ה-USB לטעינה ולחיבור למערכת המולטימדיה. את מערכת המולטימדיה ניתן לשדרג בתוספת תשלום למערכת "8.4.

 

2019 ג'יפ רנגיד המחודש
עיצוב מחדש לקונסולה המרכזית ומולטימדיה חדשה.

החידוש העיקרי נמצא מתחת למכסה המנוע, שם הרנגייד קיבל שני מנועי טורבו בנזין חדשים בנפחים של 1.0 ליטר 120 כ"ס ו-1.3 ליטר עם 150 כ"ס או 180 כ"ס, בישראל הדגם ישווק עם מנוע ה-1.3 ליטר בלבד המחליף את מנוע ה-1.4 ליטר של הדגם היוצא. למנוע זה הספק מרבי של 150 כ"ס (לעומת 140 כ"ס בדגם היוצא) ומומנט מרבי של 27.5 קג"מ (גבוה מאוד ביחס לנפח). המנוע משודך כאן לתיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים המעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים בלבד. עבור הדגם זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 9.4 שניות ולצריכת דלק משולבת של 16.1 ק"מ לליטר.

 

 

2020 ג'יפ רנגייד
עיצוב מעודכן גם מאחור.

הרנגייד המחודש ישווק כאמור ברמת גימור אחת בלבד (Latitude), זו כוללת, בין היתר: מפתח חכם, מולטימדיה "7 מקורית, דיבורית BT, חיישני חניה אחוריים, מצלמה אחורית, בקרת אקלים מפוצלת, שליטה מלאה מההגה, קיפול חשמלי למראות הצד, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ועוד.

מחיר הדגם, שהתייקר במעל ל-20,000 שקל, מציג למעשה את הרצון של קבוצת סמל"ת למצב את ג'יפ כמותג פרימיום, גם אם המותג עדיין לא שם.

 

 

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

יאללה יבור יום פיקנטו יהיה מיני פרמיום.
סלמת למלת

This comment was minimized by the moderator on the site

רק בישראל היבואן מנסה לקחת את הרכב הכי פשוט ולא אמין ולקרוא לו יוקרה ולתת לו מחיר הזוי,
זה רכב מבית פיאט שמתחרה בסוזוקי ויטרה

This comment was minimized by the moderator on the site

מי שקונה את המתויגים המתפלצים כמו גיפ מאזדה וחבריהם שהם סתם רכב פשוט שמנסה למתג את עצמו כדי למקסם רווחים הוא טיפש... ובגלל טיפשים כולנו משלמים

This comment was minimized by the moderator on the site

סמלת רוצה למצב את ריינגייד כרכב פרימיום כמו שעשתה לדלתא אפסילון שדפקה לו תג מחיר גבוה והמכירות היו בתחתית הטבלה תג מחיר כזה מבטיח ירידה משמעותית לריינגיד במכירות כי מי שיש לו את הכסף יקנה במחיר...

סמלת רוצה למצב את ריינגייד כרכב פרימיום כמו שעשתה לדלתא אפסילון שדפקה לו תג מחיר גבוה והמכירות היו בתחתית הטבלה תג מחיר כזה מבטיח ירידה משמעותית לריינגיד במכירות כי מי שיש לו את הכסף יקנה במחיר הזה משהו הרבה יותר טוב

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

חלס לא נמאס לכם!! אתם רוצים תחרות למשל מול הג'מני?? (למרות שהג'מני לוקח בגדול!!). תורידו מחירים ואז אולי ישתפרו המכירות כי אחרת זה רק תאוות בצע ואשליה עצמית!!!.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location