ג'נסיס G70 אמנם עדיין לא הגיע לישראל, מכונית הספורט סדאן של ג'נסיס המתחרה ישירות מול ב.מ.וו סדרה 3, אך בקרוב ג'נסיס תרחיב את היצע גרסאות המרכב של הדגם עם מרכב שוטינג ברייק לדגם. כמו הרבה דברים בעידן המודרני הגדרות הן עניין גמיש, מרכב שוטינג ברייק היה שמור בעבר לרכבי 2 דלתות אך כפי שיש לנו כיום דגמי 4 דלתות קופה אז יש כיום גם שוטינג ברייק 4 דלתות שזה בתכלס סטיישן רק קצת מעוצבת יותר ופחות שימושית מסטיישן רגילה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

תמונות הטיזר לא חושפת יותר מידי, אך מספקות לנו הצצה לקווי העיצוב של הדגם וגם חושפת שה- G70 תשווק גם עם חבילת הביצועים הכוללת מראה ספורטיבי יותר, מערכת בלימה משופרת של ברמבו, בולמים אדפטיביים כסטנדרט, דיפרנציאל מוגבל החלקה ועוד.

 

ג'נסיס G70 שוטינג ברייק
עם אופציה לחבילת ביצועים.

ג'נסיס לא חושפת פרטים טכניים על הדגם אך בכל הקשור להנעה אפשר לצפות שאת כל המנועים של דגם הסדאן נמצא גם כאן, כלומר 2.0 ליטר טורבו עם 252 כ"ס, 2.2 ליטר טורבו דיזל עם 202 כ"ס ודגם קצה עם מנוע 3.3 ליטר V6 טווין-טורבו עם 370 כ"ס. המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטומטית ורוכשי הדגמים יכולים לבחור בין הנעה אחורית או כפולה AWD, הכוללת בדגם ה-V6 מצב דריפט בו כל הכוח עובר רק לגלגלים האחוריים.

בצד הטכנולוגי נוכל למצוא מולטימדיה "10.25 עם אפשרות לקוד נעילה, פתיחה של הדלתות באמצעות המכשיר הסלולרי, לוח מחווונים דיגיטלי "12.3, חיבור לבית חכם, מצלמת דרך קדמית ואחורית, טעינה אלחוטית מהירה וכמובן שמבחר עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות כולל נהיגה סמי-אוטונומית בפקק תנועה או בכביש המהיר.