לאחר שסיפקה לנו הצצה ראשונה אל הדגם מוקדם יותר השנה, ג'נסיס חושפת כעת את ה-G70 המחודשת לשנת 2021 במלוא הדרה עם תחילת השיווק של הדגם בשוק הבית הדרום קוריאני. לשאר העולם, כולל אירופה וישראל לראשונה, הדגם יגיע במהלך השנה הבאה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

ג'נסיס הלבישה את ה- G70 המחודשת בשפת העיצוב "Athletic Elegance" העדכנית של המותג אותה פגשנו לראשונה בקרוסאובר GV80 ולאחרונה גם ב-G80 החדשה. המראה המתקבל אלגנטי, מרשים, יוקרתי למראה או קורטוב של ספורטיביות. ויזואלית לפחות, ג'נסיס G70 המחודשת, כמו שאר דגמי ג'נסיס העדכניים, יש את המראה הנכון כמתחרה ישירה לדגמים כגון ב.מ.וו סדרה 3, אודי A4, מרצדס C קלאס ועוד.

 

2021 ג'נסיס G70 החדשה
ג'נסיס G70 עם חבילת ספורט.

העיצוב החיצוני שודרג משמעותית לעומת הדגם שהוצג לראשונה לפני כשלוש שנים, תא הנוסעים לעומת זכה בעיקר לשדרוג טכנולוגי עם קצת חידושים בתחום הגימור. זה כולל מערכת מולטימדיה חדשה ומתקדמת יותר עם מסך מגע "10.25 (במקום "8 בדגם היוצא), יש גם טעינה אלחוטית מהירה יותר, מצלמת דרך קדמית ואחורית אינטגרלית, אפשרות לפתיחת הדלתות באמצעות שבב NFC שבמכשיר הסלולרי, חיבור קבוע לרשת האינטרנט ועדכונים OTA, לוח מחוונים דיגיטלי "12.3 (אופציה), תפעול קולי מורחב, חיבור לבית חכם, אפליקציית תשלומים (לשוק הקוריאני בלבד בשלב זה), נעילה בקוד של מערכת המולטימדיה ועוד ועוד.

 

2021 ג'נסיס G70 תא הנוסעים
שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים.

למעט תוספת של מצב נהיגה חדש בבורר מצבי הנהיגה (Sports+) אין שינוי של ממש בתחום ההנעה בדגם כך שלרוכשים עומד מבחר של שלושה מנועים כבעבר: 2.0 ליטר טורבו עם 252 כ"ס ו-36 קג"מ, 2.2 ליטר טורבו דיזל 202 כ"ס ו-45 קג"מ והמנוע הבכיר בהיצע הוא מנוע 3.3 ליטר V6 טווין-טורבו בהספק מרבי של 370 כ"ס ומומנט מרבי של 52 קג"מ. כל המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטומטית המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים עם אופציה למערכת הנעה כפולה AWD.

 

2021 ג'נסיס G70 החדשה
מרשימה למראה מכל הצדדים.

רוכשי הדגם יוכלו לבחור בחבילת ספורט המעניקה לדגם מראה ספורטיבי יותר לצד מערכת בלימה משודרגת של ברמבו עם קליפרים באדום, בולמים אדפטיביים כסטנדרט, חישוקי "19, דיפרנציאל מוגבל החלקה מכני. דגמי ה-3.3 ליטר עם חבילת הספורט כוללים בנוסף מערכת פליטה משודרגת שבנוסף לסאונד ספורטיבי יותר מוסיפה כמה סוסים בודדים לאורווה שבחזית ואופציה למערכת הנעה כפולה חדשה ומשודרגת עם מצב דריפט בו כל הכוח עובר לגלגלים האחוריים בלבד.

 

2021 ג'נסיס G70 החדשה
ג'נסיס G70.

לג'נסיס G70 מפרט בטיחות עשיר הכולל בקרת שיוט אדפטיבית כולל עצור/סע והתאמת מהירות הנסיעה לפי נתונים ממערכת הניווט, בלימה אוטונומית עם תמיכה בתנועה חוצה בעת פניה בצומת, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, מערכת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, ניטור שטח מת אקטיבי (תיקון היגוי), ניטור תנועה חוצה מאחור עם בלימה, מערכת יציאה בטוחה, מערכת תזכורת לבדיקת המושב האחורי בסיום הנסיעה, אור גבוה אוטומטי ועוד. בנוסף הדגם מצויד ב-10 כריות אוויר כולל אחת מרכזית בין הנהג לנוסע.

 

לג'נסיס G70 אורך של 4,685 מ"מ, רוחב של 1,850 מ"מ, גובה של 1,400 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,835 מ"מ.