במהלך הרבעון הראשון של 2021 מיצובישי תחשוף את האאוטלנדר החדש אך בזכות חשבון האינסטגרם AllCarNews אנחנו זוכים להצצה ראשונה אל העיצוב החיצוני של הדגם בתמונות שעושות רושם של משהו אותנטי שכן העיצוב נשען על שפת העיצוב של הקונספט מיצובישי אנגלברג שהוצג אשתקד כקדימון לדגם.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לאור הרכישה של מיצובישי ע"י ניסאן, סביר להניח כי האאוטלנדר החדש נשען על אותה פלטפורמה של ניסאן אקסטרייל החדש שהוצג לאחרונה בגרסתו לשוק האמריקאי. האאוטלנדר החדש ישווק כמובן גם בגרסת פלאג-אין PHEV שכפי שמיצובישי חשפה בעבר הוא יציע טווח נסיעה חשמלי כפול מזה של הדגם הנוכחי, כלומר טווח הצפוי לעמוד על כ- 80-90 ק"מ.

 

אאוטלנדר החדש תמונות ריגול
אאוטלנדר החדש.

מערכת ההנעה ההיברידית פלאג-אין החדשה של הדגם צפויה לשמור על התצורה ואופי הפעולה של הדגם הנוכחי, כלומר שני מנועים חשמליים המאפשרים הנעה כפולה ולמערכת אפשרות לפעולה בצורה טורית בה המנועים החשמליים אחראים על הנעת הדגם ומנוע הבנזין משמש בעיקר כגנרטור לטעינה ופעולה בצורה מקבילית במקרים בהם מנוע הבנזין יכול לפעול ביעילות גבוהה, כמו שיוט בכביש המהיר, ואז הוא האחראי העיקרי להנעת הדגם והמנועים החשמליים מסייעים לו בעת הצורך.

אם האאוטלנדר החדש עושה שימוש גם בעיצוב תא הנוסעים של הקונספט אנגלברג, וסביר להניח שכן, נקבל תא נוסעים נקי בעיצובו ובעיקר מודרני משמעותית מזה של הדגם הנוכחי שכבר מרגיש די מיושן.

 

מיצובישי אנגלברג טורר קונספט
כך צפוי להיראות תא הנוסעים של האאוטלנדר החדש. 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location