אודי מציגה את דגמי 2021 המשופרים של גרסאות הפלאג-אין הייבריד של הדגמים אודי A7 אודי Q5 ואדי A6, כל הגרסאות זכו לסוללת ליתיום-יון חדשה בקיבולת גדולה יותר של 17.9kWh לעומת 14.1kWh בגרסאות הקודמות. בנוסף, אודי מוסיפה גרסת פלאג-אין בסיסית חדשה, 50 TFSI e, לאודי A6 אוונט במיוחד עבור ציי רכב.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לפי אודי, הסוללה החדשה בדגם A6 50 TFSI e מאפשרת טווח נסיעה חשמלי של 73 ק"מ בתקן WLTP, קצת פחות מכך באודי Q5. מדובר בשיפור של כ-23 ק"מ לעומת הסוללה הקודמת.כל דגמי הפלאג-אין העדכניים של אודי מצוידים במטען פנימי בהספק של 7.4kW המאפשר טעינה מלאה של הסוללה בזמן של 2.5 שעות.

 

אודי Q5 פלאג-אין
מצב טעינה חדש.

את כל הדגמים האלו ניתן לקבל כעת עם שתי מערכות פלאג-אין והסוללה החדשה, מערכת TFSI 50 e מציעה הספק כולל של 299 כ"ס ומערכת TFSI 55 e מציעה הספק כולל של 367 כ"ס. שתי המערכות מבוססות על מנוע 2.0 ליטר טורבו ומנוע חשמלי המשולב בתיבת 7 הילוכים s-tronic.

בנוסף לשדרוגים אלו, אודי מוסיפה מצב נהיגה חדש "Charge", בחירה במצב זה מאפשרת טעינה של הסוללה תוך כדי נסיעה באמצעות מנוע הבנזין. מצב זה אידיאלי לשימוש בשיוט בכביש המהיר כאשר העומס על מנוע הבנזין נמוך, כך ניתן להגיע לאזור עירוני מוגבל לרכבים חשמליים עם סוללה מלאה.