זו לא טעות, ניסאן מתכננת להציג לא פחות מ-52 דגמים חדשים ב-6 השנים הקרובות.

קרלוס גוהן - נשיא ניסאן העולמית

“Power 88” - כך נקראת התכנית של ניסאן להגיע בעוד 6 שנים ליעד של 8 אחוז מסך מכירות הרכבים בעולם. במסיבת עיתונאים בראשות קרלוס גוהן, נשיא ויו"ר ניסאן מוטורס, חשף היושב ראש את התכנית הרב שנתית של ניסאן ל-6 השנים הקרובות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ניסאן, שרנו מחזיקה ב-44.6% מהמניות שלה, בעלת נפח מכירות של 5.6% מסך שוק הרכב הגלובלי. לפי התכנית, החל מ-2011 ועד2016 (שנה פיסקלית), ניסאן תציג לא פחות מ-52 דגמים חדשים (לדגם קיים או חדש לחלוטין). גם עבור מותג היוקרה איניפיניטי, לניסאן יש תכניות להשיג נתח של 10% משוק רכבי היוקרה (כ-500,000 רכבים בשנה) ואת זאת היא תשיג ע"י הרחבת היצע הדגמים ל-10 לפחות. כיום לאינפיניטי ישנם 5 דגמים G, M, EX, FX, QX.

 

לפי ניסאן, עד 2016 ליין הדגמים שלה יכלול 66 רכבים שונים אשר יכסו כ-92% מהסגמנטים הקיימים. בנוסף, ניסאן מתכננת להגדיל את נתח שלה בשוק הרכב הסיני (השוק הכי גדול של ניסאן) לכדי 10% משוק הרכב המקומי.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

יש לי חיבה גדולה ליפניות בכלל ולמכוניות של ניסאן בכלל. אני לא מוצא שום סיבה למה שניסאן לא תהיה זו שתוביל את שוק הרכב היפני. הדגמים שלי מעוצבים יותר וחטיבת הספורט שלה נותנת עבודה באופן קבוע.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location