רגע לפני החשיפה הרשמית ביום רביעי הקרוב (17.02) אנחנו זוכים לעוד הצצה לעיצוב החיצוני של האאוטלנדר החדש שהפעם נתפס בעדשת המצלמה על גבי מובילית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

העיצוב החדש של האאוטלנדר הוא ללא ספק שדרוג משמעותי לעומת זה הנוכחי וקווי העיצוב החדשים מעניקים לדגם מראה בעל נוכחות של SUV גדול ומוצק. את שפת העיצוב שהולבשה על הדגם נפגוש כמובן גם בדגמים העתידיים של מיצובישי.

 

אאוטלנדר החדש טיזר
אאוטלנדר החדש.

האאוטלנדר החדש יציע יכולות שטח גבוהות יותר מאלו של הדגם הנוכחי, שלא היו ממש קיימות בדגם הנוכחי, גם בזכות התקנה של מערכת הנעה כפולה חדשה. לאור העובדה שמיצובישי נמצאת כיום בבעלותה של ניסאן סביר להניח כי האאוטלנדר חולק מכלולים רבים, כמו הפלטפורמה, עם האקסטרייל החדש שהוצג לאחרונה וצריך להודות שבכל הקשור לעיצוב חיצוני, לשני הדגמים פרופורציות דומות למדי.

 

אאוטלנדר החדש
אאוטלנדר החדש.

בשלב הראשון האאוטלנדר החדש יוצג בגרסתו לשוק האמריקאי כך שסיכוי סביר שהאאולנדר החדש יקבל את מנוע ה-2.5 ליטר 181 כ"ס בשידוך לתיבת הילוכים רציפה CVT, לעומת מנוע ה-2.0 ליטר 150 כ"סשל הדגם הנוכחי מדובר בשדרוג משמעותי לחטיבת הכוח.אנחנו כמובן מתעניינים יותר בגרסת הפלאג-אין החדשה של הדגם שלפי מיצובישי תציע טווח נסיעה חשמלי כפול מזה של הדגם הנוכחי, כלומר כ-90 ק"מ.

את האאוטלנדר החדש נפגוש בישראל במהלך הרבעון השלישי של השנה, אז גם נפגוש את האקליפס קרוס המחודש שזכה לאחרונה למתיחת פנים מקיפה.