לקראת החשיפה של הדגם, יונדאי חושפת איורים רשמיים של ה-וניו, הקרוסאובר הקטן והחדש של יונדאי.

 

יונדאי משחררת היום (ג׳) מספר איורים המציגים את יונדאי וניו (Venue), הקרוסאובר העירוני החדש והזול של יונדאי אותו תחשוף החברה בבכורה עולמית החודש, 17 באפריל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האיורים של ה-וניו, דגם שאמור להיות זול אך לא בהכרח קטן מהקונה, מציגים שפת עיצוב הממשיכה את קו העיצוב של הקונה עם פס תאורת יום צר מעל פנסים ראשיים הממוקמים במרכז הפגוש הקדמי ותחומים במסגרת LED צרה, שם גם נוכל למצוא גריל קדמי בולט עם סורגים בולטים בכרום (לפי תמונות ריגול של הדגם). כמו לקונה, גם הוניו מציג עיצוב דמוי קופה על הצד הספורטיבי והצעיר יותר - קהל היעד של הדגם.

 

יונדאי וניו
יונדאי וניו.

האיורים מציגים מבנה 3 דלתות, אך סביר להניח שהדגם שנפגוש בעוד פחות מעשרה ימים יציג מבנה סטנדרטי של 5 דלתות, גם כי הדגם מיועד בעיקר לשווקים מתפתחים כמענה לדגמים זולים יחסית כגון הונדה WR-V (קרוסאובר על בסיס הג׳אז).

 

יונדאי וניו
יונדאי וניו.

תא הנוסעים מציג עיצוב חביב ובניגוד לדגמים העדכניים של יונדאי בהם המסך המרכזי ״צף״ מעל הדשברוד, הפעם יונדאי החברה במסך מרכזי המשתלב בדשבורד, בין פתחי המיזוג המרכזיים. לצד מוט ההילוכים, ניתן לזהות חוגה שככל הנראה תאפשר שליטה על מערכת המולטימדיה העדכנית ובקרת האקלים בדגם היא לאזור אחד בלבד.

בתחום ההנעה אנחנו מצפים לפגוש בדגם את מנוע ה-1.0 ליטר טורבו של יונדאי עם 100-120 כ״ס, אך לאור העבודה שהדגם ישווק גם בשוק האמריקאי ובשווקים מתפתחים, ניתן להניח כי הדגם יצויד גם במנוע 1.4 טורבו 140 כ״ס או ובמספר מנועים אטמוספריים כגון 1.6 ליטר או 2.0 ליטר - עבור השוק האמריקאי.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location