קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, מרחיבה את היצע גרסאות הקליאו החדשה, שהושקה בישראל בתחילת השנה, עם גרסה אוטומטית לדגם 1.0 טורבו וברמת גימור ZEN ייחודית לדגם זה. לפי התמחור של הדגם העומד על 102,990 שקל, רק 2,000 שקל פחות מדגם 1.3 טורבו אינטנס אוטו', זהו דגם המכוון באופן מובהק לשוק הליסינג.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

עד היום רנו קליאו שווקה בישראל עם מנוע ה-1.0 ליטר טורבו בשידוך לתיבת הילוכים ידנית בלבד (אינטנס, 84,990 שקל). מנוע ה-1.0 ליטר טורבו מייצר הספק מרבי של 100 כ"ס אך בשל השילוב לתיבת הילוכים רציפה CVT X-Tronic (בדיוק כמו במיקרה החדשה) המומנט המרבי הוגבל ל-14.5 קג"מ לעומת 16.3 קג"מ בדגם הידני. השילוב הזה מייצר נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 11.5 שניות (לעומת 12.5 שניות בדגם הידני - אכן מוזר), מהירות מרבית של 182 קמ"ש וצריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 18.9 ק"מ לליטר.

 

רנו קליאו ZEN
רנו קליאו.

רמת הגימור ZEN בה ישווק הדגם כוללת, בין היתר: בקרת אקלים, מולטימדיה "7 עם הרחבה לאנדרואיד ואפל, בלם יד חשמלי עם Auto Hold, דיבורית BT, מפתח חכם, חיישני אורות (ללא גשם כמו בשאר הדגמים), בקרת שיוט, תאורה ראשית LED, חישוקי סגסוגת "16, שמשות כהות מאחור, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב, זיהוי תמרורים ועוד. 2020 רנו קליאו - מפרט טכני מלא להורדה.

לעומת רמת הגימור Intense, רמת הגימור ZEN מחסירה מנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה (בדגם 1.3 טורבו), חיישני גשם, חבילת צבעים לתא הנוסעים, תאורת יום בצורת האות C ופנסי ערפל קדמיים. היא כן מוסיפה בלם יד חשמלי. 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

הקליאו זאת סוסת עבודה אין ספק אבל החכמה זה למצוא אותה עם קמז' נמוך ולחרוש עליה, הצלחתי למצוא אחת כזאת בטרייד מוביל ומבסוט ממנה משרתת אותי היטב.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location