קרסו מוטורס החלה לשווק מונית קנגו המתואמת מהמפעל לנכים בכיסא גלגלים.

רנו קנגו מונית נגישה לנכים
קרסו מוטורס החלה לשווק מונית קנגו נגישה לנכים.

קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, החלה החודש  לשווק את דגם הקנגו  בדיגום ייחודי למוניות הנגישות לנכים. היתרון של הדגם הוא שכל הדיגום נעשה במפעל היצרן באירופה עם התאמה מלאה לדגם  ולא בהתקנה מקומית. מחירו של הדגם עומד על 115,000 שקל+מע"מ.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הרכבים מיועדים עבור מוניות וחברות הסעה, זאת כחלק מתקנה חדשה של משרד התחבורה המעניקה הנחה משמעותית ברכישת זוכויות ציבוריות (מספר ירוק) לרוכשים מונית נגישה לנכים על כיסא גלגלים העומדת בתקן – 50% מעלות מספר ירוק (244 אלף שקל) לנהג מונית פרטי ו-10% לתאגידים המפעילים מעל ל-50 כלי רכב נגישים.

 

לדברי ענת מילוסלבסקי כחלון, סמנכ"ל קרסו מוטורס: "היוזמה המבורכת של משרד התחבורה, פותחת הזדמנות מאוד גדולה להחדרת רכבים נגישים לנכים ולהציע פתרון זמין לכל צורך. אנו גאים להוסיף את הקנגו הנגיש להיצע הרכבים שלנו בכלל ובפרט כשהוא מדוגם בסטנדרטים הגבוהים ביותר בקו הייצור של היצרן. הוספת רכב הקנגו כמונית נגישה תתרום משמעותית להיצע המוניות הקיים כיום ברנו,  סגמנט אשר התפתח ב3 השנים האחרונות ומהווה נדבך משמעותי בפעילות העסקית של רנו בישראל. כדי למקסם את המהלך, תחל קרסו מוטורס  לשווק את  הקנגו הנגיש, כבר בחודש דצמבר".

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location