מאזדה מספקת לנו הצצה ראשונה אל ה-6 סטיישן החדשה, אותה היא תציג בחודש הבא בתערוכת ז'נבה.

 

לאחר שחשפה בחודש נובמבר האחרון את מאזדה 6 סדאן החדשה, מאזדה מתכוננת לתערוכת ז'נבה הקרובה הנפתחת בחודש הבא וחושפת לראשונה את גרסת הסטיישן של ה-6 החדשה, המיועדת בעיקר עבור השוק האירופאי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

את הגרסה לשוק האמריקאי של דגם הסדאן, מאזדה ציידה בשני מנועים חדשים: 2.5 ליטר טורבו עם 250 כ"ס ו-42.8 קג"מ ובגרסה חדשה ומשופרת של מנוע ה-2.5 ליטר SKY-G המוכר של הדגם, בו מאזדה הוסיפה מערכת ניתוק צילינדרים כך שבעומס נמוך המנוע מסוגל לפעול על בסיס שני צילינדרים בלבד. מה עבור השוק האירופאי? את זה מאזדה עדיין לא חושפת כך שנאלץ להמתין לתערוכה, אך בהחלט ניתן לצפות לגרסה משופרת של מנוע ה-2.0 ליטר SKY-G וכן למנוע דיזל עדכני.

 

2018 מאזדה 6 החדשה תא הנוסעים
שדרוג משמעותי לתא הנוסעים - על גבול הפרימיום.

כמו במקרה של דגם הסדאן, לא מדובר אמנם בדגם חדש לחלוטין, אך כן מדובר במתיחת פנים מקיפה במיוחד, בעיקר תא הנוסעים החדש לחלוטין, כך שניתן להתייחס אל הדגם כאל דגם חדש לגמרי ולא כאל מתיחת פנים שלישית לדגם.

יחד עם ה-6 החדשה, מאזדה תציג בתערוכה גם את הדור הבא של מנועי הבנזין שלה, Skyactiv-x, אותם נפגוש במאזדה 3 החדשה בהמשך השנה. את זו האחרונה נפגוש בתערוכה כקונספט מאזדה KAI אשר הוצג בחודש אוקטובר האחרון כקדימון לדגם.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location