יונדאי תחשוף בתערוכת ז'נבה הקרובה (מרץ 2020) את ה-i20 החדשה, עליה היא רומזת כעת בשני איורים המציגים את העיצוב הספורטיבי של הדגם החדש.

 

יונדאי חושפת שני איורים המספקים לנו הצצה ראשונה אל יונדאי i20 החדשה, דור שלישי לסופרמיני האירופית של יונדאי אותו היא תחשוף בבכורה עולמית בתערוכת ז'נבה הקרובה במרץ 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כדרכם של איורים מבית יונדאי המציגים דגמים חדשים הם מצד אחד נאמנים למדי למוצר הסופי אך תמיד קצת ספורטיביים יותר למראה מהמוצר המוגמר. הדגם לא רק נראה ספורטיבי באיורים, יונדאי בהחלט מבטיחה כי הדגם יהיה וזה לא אמור להפתיע שכן שפת העיצוב של הדגם תואמת את זו של ה-i10 החדשה (שתושק החודש בישראל) ומכונה בפי יונדאי "חושניות ספורטיבית" (Sensuous Sportiness).

 

2020 יונדאי i20 החדשה איור
ספורטיבית למראה גם מאחור.

יונדאי עדיין לא מספקת לנו הצצה ויזואלית לתא הנוסעים, אך היא מציינת כי העיצוב החיצוני ימשיך אל תא הנוסעים של נמצא מאפיין עיצוב ייחודי של "להבים אופקיים המכסים את הדשבורד" בהם ישולבו גם פתחי המיזוג המרכזיים. כמו ברכבים מודרניים רבים, גם ב-i20 החדשה נמצא איחוד בין לוח המחוונים למסך מערכת המולטימדיה, לכל אחד מהם מסך בגודל "10.25.

יונדאי לא מציינת דבר על יחידות ההנעה אשר ישרתו את הדגם, סביר להניח כי מנוע ה-1.0 טורבו 100 כ"ס המוכר מהדגם הנוכחי ימשיך ללא שינוי אך השאלה המעניינת היא האם נפגוש בדגם גרסה מיקרו-היברידית 48V או אולי אף גרסה היברידית מלאה.