ג'נסיס, מותג היוקרה של יונדאי, מספק לנו הצצה ראשונה אל ג'נסיס G70 החדשה, מכונית הספורט סדאן של המותג, המתחרה מול דגמים כגון אודי A4, ב.מ.וו סדרה 3, מרצדס C קלאס ועוד, שזכתה למתיחת פנים מקיפה המגיעה שלוש שנים בדיוק לאחר שהדגם הוצג לראשונה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

ג'נסיס הלבישה את ה-G70 המחודשת בשפת העיצוב החדשה של המותג אשר הוצגה לראשונה עם ה-GV80 ולאחר מכן ב-G80 החדשה. השינוי העיצובי דרמטי למדי וכולל עיצוב חדש וספורטיבי למדי לחזית הדגם עם הפנסים הראשיים המפוצלים שהפכו לסימן ההיכר של דגמי ג'נסיס יחד עם שבכת המעוינים שגם היא אחד מסימני ההיכר של שפת העיצוב החדשה של ג'נסיס.

 

2021 ג'נסיס G70 החדשה
עדכון מקיף גם לחלקה האחורי של ה-G70.

גם מאחור אנחנו מוצאים שינוי משמעותי עם עיצוב חדש לדלת תא המטען והפגוש האחורי שזכה לדיפיוזר צנוע וסופיות אגזוז בולטות יותר. עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון המוצלח לדגם.

 

בתא הנוסעים השינויים פחות דרמטיים ומסתכמים במערכת מולטימדיה "10.25 חדשה ומתקדמת יותר, במקום "8 בדגם היוצא. המערכת כוללת חיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, עדכונים אונליין ומוד נעילה המנוע צפייה בפרטים אישיים אם הכנסתם את הרכב למוסך או השתמשתם בשירותי חניה. אופציות חדשות לריפודי המושבים והדיפונים משלימים את העדכון הקל לתא הנוסעים.

 

ג'נסיס G70 החדשה 2021 תא הנוסעים
עדכון קל לתא הנוסעים עם מערכת מולטימדיה חדשה.

ג'נסיס G70 המחודשת ממשיכה עם היצע המנועים הנוכחי של הדגם הכולל מנוע 2.0 ליטר טורבו 255 כ"ס, 3.3 ליטר V6 טווין-טורבו עם 365 כ"ס ו-2.2 ליטר טורבו דיזל עם 201 כ"ס. אולי זה יקרה מאוחר יותר, אך ציפינו שג'נסיס תחליף את מנוע ה-2.0 ליטר טורבו של הדגם במנוע ה-2.5 ליטר טורבו החדש של יונדאי עם 304 כ"ס, כפי שכל שאר הדגמים הבכירים האחרונים של יונדאי/ג'נסיס/קיה עשו, כדוגמת קיה סטינגר 2021 המחודשת שהוצגה לאחרונה.  

מותג ג'נסיס יושק בשנה הבאה באירופה וכחלק מהמהלך הזה, הוא יושק במהלך השנה הבאה גם כאן בישראל. ה- G70 החדשה היא חלק בלתי נפרד מהדגמים שיושקו בישראל אך כמובן שה- GV80 החדש צפוי להיות רב המכר של המותג, לפחות עד אשר יוצג האח הקטן שלו, ג'נסיס GV70 שיתחרה מול דגמים כגון אודי Q5, ב.מ.וו X3 ועוד. ג'נסיס צפויה להציג בשנה הבאה גם גרסת סטיישן ל-G70 שתתחרה בסגמנט המבוקש הזה באירופה מול ה- A4 אוונט ועוד. 

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב פשוט מרשים, לא יודע איך זה לנהוג בו אבל אם יגיע לארץ, בהחלט רכב שהייתי שוקל במקום סדרה 3 שלי (דור קודם, דילגתי על החדשה כי לא בא לי פלאג-אין משעמם).

This comment was minimized by the moderator on the site

הכל יהיה תלוי במחיר..

This comment was minimized by the moderator on the site

לא יתפוס השקה מאוחרת מידי בארץ

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב יפה לאלה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location