הקורולה Trek היא גרסה במראה פנאי עם הגבהת מרכב לקורולה סטיישן והקורולה GR Sport היא גרסה במראה ספורטיבי לדגמי ההאצ׳בק או הסטיישן.

 

טויוטה תציג בתערוכת ז׳נבה החדשה שתי גרסאות חדשות לקורולה החדשה, קורולה GR Sport הספורטיבית וקורולה Trek בסגנון רכב פנאי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קורולה Trek: חבילה המעניקה לקורולה סטיישן (Touring Sports) מראה קשוח יותר של קרוסאובר באמצעות עיצוב שונה ״וקשוח״ יותר לפגושים מלפנים ומאחור ותוספת של פלסטיק שחור מסביב לבית הגלגלים ועל חצאיות הצד. שמו של הדגם ניתן לו על שם חברת האופניים האמריקאית Trek אשר חתמה עם טויוטה על אספקת רכבים מלווים לאירועי הרכיבה של החברה באירופה.

 

טויוטה קורולה Trek
טויוטה קורולה Trek.

הקורולה Trek תשווק עם מנוע 1.8 ליטר היברידי 122 כ״ס או 2.0 ליטר היברידי 180 כ״ס. הדגם כולל בנוסף הגבהת מרכב של 20 מ״מ, חלונות כהים, תאורת LED מלאה וחישוקי ״17 בעיצוב ייחודי לדגם. בתא הנוסעים נמצא ריפוד בשני גוונים וגימור עץ במקומות שונים בתא הנוסעים.

 

הדגם יהיה זמין לרכישה באירופה החל מאוגוסט 2019.

קורולה GR Sport: חבילה המעניקה לקורולה מראה ספורטיבי בהשראת קבוצת המרוצים של טויוטה Gazoo Racing. הקורולה GR Sport תוצע במרכב סטיישן או האצ׳בק עם יחידות הנעה היברידיות 1.8 ליטר או 2.0 ליטר.

 

טויוטה קורולה GR Sport
טויוטה קורולה GR Sport.

החבילה כוללת עיצוב ספורטיבי יותר לפגושים מלפנים ומאחור, גריל בגימור כרום כהה, חצאיות צד, חישוקי ״18 בעיצוב ייחודי, תאורת LED מלאה, חלונות כהים וצבע מרכב אפור ייחודי עם גג בשחור. בתא הנוסעים נוכל למצוא מושבי ספורט בריפוד בד משולב בעור (אופציה לעור מלא ותפירה בשחור ואדום במושבים, גלגל ההגה ועוד משלימה את האווירה הספורטיבית בתא הנוסעים.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי מגיע לארץ?

This comment was minimized by the moderator on the site

אף פעם....אנחנו מדינת עולם שלישי.
לארץ מביאים רק גרסאות פשוטות (ליסינג).

This comment was minimized by the moderator on the site

אפילו את ה 2 ליטר לא מביאים, אתם רוצים שיביאו את ה Trek ???

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location