יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (א') על תחילת השיווק של דגמי 2020 המחודשים של הקרוסאובר טויוטה C-HR. דגמי 2020 של טויוטה C-HR, שהוצגו לפני כחודשיים בלבד, זכו למתיחת פנים מקיפה הכוללת, בין היתר: עיצוב חיצוני מעודכן, תא נוסעים משודרג עם מערכת מולטימדיה חדשה הכוללת הרחבה לאנדרואיד ו-iOS, מערכות בטיחות משודרגות וחדשות ומערכת הנעה היברידית 1.8 ליטר משודרגת עם סוללה חדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

טויוטה C-HR המחודש ישווק בישראל עם יחידת הנעה אחת, 1.8 ליטר 122 כ"ס היברידית, במספר רב של רמות גימור ובמחירים שהתייקרו במעט (וזה עוד לפני עדכון המס בשנה הבאה) החל מ-143,900 ₪ ועד ל-159,900 ₪.

 

2020 טויוטה C-HR
עיצוב חדש לחזית ופנסים מעודכנים.

ויזואלית, דגמי 2020 של ה- C-HR זכו לעיצוב מעודכן לפנסי החזית עם תאורת LED חדשה (סטנדרט) וכך גם הפנסים מאחור. בנוסף נמצא עיצובים חדשים לפגושים מלפנים ומאחור. העדכון הזה מעניק לדגם מראה מודרני יותר וליטוש קל לעיצוב המוצלח של הדגם. מה שלא רואים בעין זה את בידוד הרעשים המשופר המבטיח נסיעה שקטה יותר (בעיקר מרעשי מנוע) יחד עם אמצעים להפחתת רעידות, כיול מחדש למתלים ולהיגוי לטובת נסיעה חלקה ודינאמית יותר.

 

2020 טויוטה C-HR החדש
סוללת ליתיום-יון חדשה למערכת ההנעה.

יחידת ההנעה ההיברידית המוכרת של הדגם, 1.8 ליטר 122 כ"ס, החליפה בדגם המחודש את סוללות הניקל-מטאל בסוללת ליתיום-יון קטנה וקלה יותר, זו יכולה לקלוט ולהוציא זרם גבוה יותר ובכך מגבירה את אספקת הכוח החשמלי ומפחיתה את השימוש במנוע הבנזין, דבר המוביל לצריכת דלק משופרת במעט. לדגם נתון צריכת דלק משולבת של 26.3 ק"מ לליטר - בתקן WLTP. הביצועים נותרו ללא שינוי עם 0-100 קמ"ש ב-11.0 שניות ומהירות מרבית של 170 קמ"ש.

 

במבט ראשון, לא נמצא בתא הנוסעים שינויים ויזואליים רבים, אך כן נמצא מערכת מולטימדיה "8 חדשה שלראשונה כוללת גם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי וכפתורים פיזיים לשימוש קל יותר. בנוסף נמצא מושבים קדמיים משודרגים, דקים ונוחים יותר עם ריפודים חדשים וכן שדרוג לאיכות החומרים והגימור בתא הנוסעים - כגון ריפודי דלתות מחומרים רכים למגע. מושב הנהג ניתן לכוונון לגובה בכל רמות הגימור וברמת גימור C-ONCEPT ניתן כעת לכוון את גובה המושב גם בצד הנוסע. רמת הגימור LAUNCH EDITION כוללת בנוסף מערכת שמע מבית JBL שהותאמה לרכב במיוחד - 8 רמקולים והספק כולל של 800 וואט.

 

2020 טויוטה C-HR תא הנוסעים
מולטימדיה חדשה עם כפתורים פיזיים והרחבה לאנדרואיד ואפל.

מפרט הבטיחות העשיר של הדגם זכה למספר שדרוגים עם מתיחת פנים (תלוי רמת גימור). בכל רמות הגימור נמצא כסטנדרט בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל (ביום), בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, בקרת שיוט אדפטיבית, אור גבוה אוטומטי וזיהוי תמרורי דרך. ברמות הגימור הגבוהות יותר נוכל למצוא בנוסף ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, תאורה ראשית אדפטיבית ברמת הגימור הבכירה LAUNCH EDITION, חיישני חניה מלפנים ומאחור עם בלימה אוטונומית לאחור בעת הצורך (מרמת הגימור C-HIC), מערכת עזר לחנייה ועוד. 2020 טויוטה C-HR - מפרט טכני מלא להורדה.

 

טויוטה C-HR החדשה 2020
טויוטה C-HR.

לדגם נוספו שתי רמות גימור חדשות ובכירות, אחת קבועה, C-ONCEPT, והשנייה כגרסת השקה מיוחדת הנקראת Lunch Edition. רמת הגימור C-ONCEPT מוסיפה לרשימת האבזור: ריפודי עור, חימום למושבים הקדמיים, כיוון חשמלי למושב הנהג ומראות צד בצבע שחור. אבזור זה מגיע בנוסף לקיים ברמת הגימור C-HIC, עם מפתח חכם, מולטימדיה "8, דיבורית BT, שליטה מההגה, בלם יד חשמלי עם Auto Hold, קיפול חשמלי למראות הצד, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, חיישני תאורה וגשם, חישוקי סגסוגת "18, צבע שחור לגג, מראה מרכזית מתכהה אוטומטית ועוד. דגם Lunch Edition כולל תאורת LED מלאה (גם פנסי ערפל ופנסים אחוריים עם LED מלא), ריפודי עור משולב בבד, מערכת שמע של JBL, מערכת חניה אוטומטית ופנסים ראשיים עוקבי פנייה. 

2020 טויוטה C-HR - מחירון:

טויוטה C-HR C-LUB - מחיר 143,900 ₪

טויוטה C-HR C-ITY - מחיר 145,900 ₪

טויוטה C-HR C-HIC - מחיר 149,900 ₪

טויוטה C-HR C-ONCEPT - מחיר 157,900 ₪

טויוטה C-HR LUNCH EDITION - מחיר 159,900 ₪

 

החל מינואר 2020, יחול מס של 45% על דגמי ה C-HR (העומדים בדרישות "ציון ירוק" 2). יוניון מוטורס עשתה מאמץ ניכר על מנת שהמחיר לצרכן לא יגלם את מלוא שווי עליית המיסוי.