יונדאי אלנטרה 2021 החדשה עדיין לא הגיע לישראל בערוץ הייבוא הרשמי אך היא כבר כאן בערוץ היבוא המקביל (אוטומקס) ובגרסתה ההיברידית המתחרה מול הקורולה סדאן הייבריד. במסגרת ההשקה הדגם מוצע במחיר מבצע של החל מ-139,990 ₪.

 

האלנטרה החדשה מציגה עיצוב נועז והיא גדולה יותר באופן משמעותי מהדגם היוצא בזכות תוספת של 56 מ"מ לאורך (4,658 מ"מ), 25 מ"מ לרוחב (1,826 מ"מ) ו-20 מ"מ לבסיס הגלגלים (2,720 מ"מ) אך היא נמוכה יותר ב-20 מ"מ לטובת הפחתה של מקדם הגרר. בזכות המידות הגדולות יותר והתכנון מחדש של תא הנוסעים, לדגם תוספת משמעותית מאוד של 58 מ"מ למרווח הרגליים במושב האחורי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

החידוש העיקרי באלנטרה החדשה נמצא כמובן ביחידת ההנעה ההיברידית המוצעת לראשונה בדגם. זו אותה יחידת הנעה המוכרת לנו מהאיוניק עם מנוע 1.6 ליטר שבשילוב של מנוע חשמלי ותיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים DCT מתקבלת יחידת הנעה בהספק כולל של 139 כ"ס ומומנט מרבי של 27 קג"מ המספקת בדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 11.5 שניות ומהירות מרבית של 190 קמ"ש, לצד צריכת דלק משולבת של 22.7 ק"מ לליטר, חסכונית יותר מהאיוניק עם 21.7 ק"מ לליטר.

 

אלנטרה 2021 החדשה תא הנוסעים
שדרוג משמעותי מהדגם היוצא.

את האלנטרה ההיברידית תוכלו לרכוש בשתי רמות גימור עם מפרט עשיר של אבזור נוחות ובטיחות. רמת הגימור הבסיסית פרימיום (Premium) כוללת, בין היתר: מולטימדיה "8 מקורית עם חיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, דיבורית BT, מצלמה אחורית מקורית, חימום למושבים הקדמיים וגלגל ההגה, בקרת שיוט, מפתח חכם עם אפשרות להתנעה מרחוק, לם יד חשמלי עם AUTO HOLD, חישוקי סגסוגת "16, חיישן אורות ועוד.

 

אלנטרה 2021 החדשה היברידית
צריכת דלק משולבת של 22.7 קילומטר לליטר.

רמת הגימור הבכירה לימיטד (Limited) מוסיפה לרשימה בקרת שיוט אדפטיבית עם מנגנון זחילה בפקקים, ריפודי עור, משטח טעינה אלחוטי, לוח מחוונים דיגיטלי "10.25, חלון גג חשמלי, משענת מרכזית במושב האחורי ועוד.

בתחום הבטיחות נמצא בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי, מערכת יציאה בטוחה מהרכב, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם שמירה על מרכז הנתיב, אור גבוה אוטומטי, מערכת תזכורת לבדיקת המושב האחורי בגמר נסיעה, ניטור שטח מת עם תיקון היגוי למניעת התנגשות, ניטור תנועה חוצה מאחור עם בלימה אוטונומית בקרת ערנות נהג ועוד. רמת הגימור לימיטד כולל בלימה אוטונומית התומכת בחציית צומת. יונדאי אלנטרה היברידית (אוטומקס) - מפרט טכני מלא להורדה.