יונדאי ממשיכה לפתח ולהרחיב את משפחת דגמי הביצועים N שלה ואל יונדאי i30N, שהוצגה לאחרונה בדגם מתיחת פנים, ולוסטר N ויונדאי i20N שהוצגה ממש לאחרונה כגרסת ביצועים ל-i20 החדשה, יצטרף בקרוב דגם חדש למשפחה, יונדאי קונה N שהוא קרוסאובר הביצועים הראשון של יונדאי, אך לא האחרון.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בשלב זה יונדאי מספקת לנו קצת מידע טכני על הדגם ותמורות של הדגם עם הסוואה כבדה, פרטים נרחבים יותר על הדגם ייחשפו במהלך השבועות הבאים. יונדאי קונה N יעשה שימוש באותה יחידת הנעה של ה-i30N, כלומר מנוע 2.0 ליטר טורבו בשידוך לתיבת 8 הילוכים כפולת מצמדים N DCT הכוללת בקרת יציאה מהמקום.

 

יונדאי קונה N
מנוע 2.0 ליטר טורבו ותיבת 8 הילוכים DCT.

יונדאי לא מציינת את נתוני ההספק בדגם, אך סביר להניח כי אלו יהיו זהים למוכר לנו מה-i30N המחודשת, כלומר הספק מרבי של 280 כ"ס ומומנט מרבי של 40 קג"מ המושג בטווח של מושג בטווח של 1,950-4,600 סל"ד. יונדאי לא מציינת זאת אך סביר להניח כי הדגם מצויד במערכת הנעה כפולה כסטנדרט ועם המנוע הזה ותיבת DCT, אפשר לצפות לנתון 0-100 קמ"ש בגזרת ה-5.2 שניות.

כפי שאפשר לראות בתמונות, הקונה N מבוסס על דגמי 2021 המחודשים של הקונה אותם יונדאי הציגה בחודש ספטמבר האחרון. את הקונה N לא בטוח שנפגוש בישראל, אך את הקונה N ליין, עם העיצוב ספורטיבי, הכיול ספורטיבי (קל) ועם מנוע 1.6 ליטר 198 כ"ס ונתון תאוצה של 7.7 שניות, סביר להניח שכן נפגוש.

טיזר לדגם הביצועים יונדאי קונה N