יונדאי H350, המתחרה בדוקטו ובבוקסר, ישווק בתצורת וואן סגור או שלדה, עם בסיס גלגלים קצר או ארוך, מולטימדיה "8, מנוע 2.5 טורבו דיזל עם 150 או 170 כ"ס. לדגם מוצמדת אחריות לחמש שנים. 

 

אם עד היום סגמנט הוואנים המסחריים הגדולים נשלט באופן מוחלט ע"י היצרנים האירופאים, כעת מצטרף לסגמנט התחרותי והחשוב הזה מתחרה קוריאני ראשון: יונדאי H350, הוואן המסחרי האירופאי של יונדאי המתחרה בדגמים כגון פיאט דוקטו, פיג'ו בוקסר ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כלמוביל הובלה והיסעים, תשווק בשלב הראשון את ה-H350 במשקל כולל של 3.51 טון, עם בסיס גלגלים קצר או ארוך ובשתי תצורות מרכב: וואן מסחרי סגור ובתצורת שלדה – חד קבינה. שתי גרסאות המרכב מצוידות במנוע 2.5 ליטר טורבו דיזל המשודך לתיבת 6 הילוכים ידנית. למנוע הספק מרבי של 150 או 170 כ"ס ומומנט מרבי של 38 קג"מ או 43 קג"מ בהתאמה.

 

לדגם הקצר אורך של 5.51 מטר ותא מטען בנפח של 10.5 קוב, 6.19 מטר ו-12.9 קוב לדגם האורך. משקל העמסה בדגם עומד על 1,672 ק"ג בדגם הקצר ו-1,663 בדגם הארוך וכושר הגרירה המרבי של הדגם עומד על 3.5 טון, לנגרר עם מערכת בלימה עצמאית.

 

יונדאי H350 תא הנוסעים
סביבת עבודה מודרנית.

כמו בכל מסחרית מודרנית, סביבת הנהג כבר לא פשוטה וזולה, יונדאי H350 מציעה לנהג שפע של תאי אחסון וכן אבזור נוחות הכולל מולטימדיה "8 עם מערכת Connected Car של כלמוביל הכוללת ניווט WAZE, רדיו אינטרנטי, קישורית WIFI לנוסעים ועוד. בנוסף לכך ישנה שליטה מההגה, בקרת שיוט (אופציה), דיבורית BT עם שליטה מההגה, מצלמה אחורית ועוד. יונדאי H350 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

ה- H350 יזכה מהיום הראשון לשירות בפריסה ארצית במוסכי יונדאי, בנוסף לתמיכה מלאה של מערכי השירות והחלפים של כלמוביל ובכלל זה מוקד שירות טלפוני. מחיר הדגם – החל מ-230,000 שקל והוא כולל אחריות מורחבת ל-5 שנים.

 

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל, מציין כי "שיווק ה– H350 בישראל מהווה אבן דרך משמעותית בשוק הרכב המסחרי בישראל שעשוי לשנות את פניו בשנים הקרובות, עם כניסתם של דגמים נוספים בעתיד אשר ישנו את מרחב התחרות בשוק לטובת הצרכן הישראלי. ה-H350 גם מרחיב את היצע הפתרונות של חטיבת ההובלה וההיסעים של כלמוביל, אשר מעתה יכולה לתת מענה נוסף ומשלים לצרכי הלקוחות בקטגוריות נוספות מעבר למגוון הרחב הניתן כיום." עוד מציין קרעין, כי כחלק ממהלך ההחדרה ובשיתוף פעולה עם היצרן, יושקו דגמי יונדאי עם אחריות רחבה של 5 שנים, דבר המבטא בטחון באיכות המוצר, ומביא ללקוח יתרון כלכלי משמעותי ושקט נפשי לתקופה ארוכה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location