רנו לוגאן MCV חוזר לישראל במחיר התחלתי של 99 אלף ש"ח עם מנוע 1.6 ליטר ותיבת הילוכים ידנית.

רנו (דאציה) לוגאן MCV - חוזרת לישראל

קרסו מוטוס, יבואנית רנו לישראל, מעודדת מהצלחת הרנו קליאו הידנית ומחזירה לשוק את הלוגאן MCV עם 5 או 7 מושבים ששיווקו בישראל הופסק עקב חוסרה של מערכת בקרת יציבות. הלוגאן MCV יוצע עם גיר ידני ומנוע 1.6 ליטר בהספק של 85 כ"ס ומציע צריכת דלק של 17.8 ק"מ לליטר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אז איך זה קורה שמכונית משפחתית ללא בקרת יציבות משווקת מחדש בישראל? הגששים קראו לזה ישראבלוף. עם 7 מושבים, מוגדרת הלוגאן MCV כמוביל נוסעים ומכך הוא מחויב בבקרת יציבות, אך עם 5 מושבים, ניתן להגדירה כמכונית מסחרית  ואז היא לא מחויב בבקרת יציבות. את שני המושבים הנוספים, פשוט מתקינים כאן בארץ לפי דרישת הלקוחות.

 

רנו לוגאן 5 מושבים ידנית תימכר ב- 99,000 ₪ בדגם הבסיס ובמחיר של 104,900 ₪ בדגם המאובזר. עבור שני מושבים נוספים בהתקנה מקומית תיפרדו מ-4,000 ₪ נוספים.

 

לדברי אבי לוין, מנהל חטיבת "רנו" בקבוצת "קרסו": "מצאנו כי לצרכן הישראלי צורך ברכב משפחתי מרווח, בפרט בקרב הקהל הדתי והחרדי. "

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

ממש חכמים יג דגם חדש דבטר ממש יפה עם חלקים של ניסן הביקורת באירופה ממש טובה על הדאצה החדשה<br />מתפטרים מהדגם הישן כדאי לחכול לדגם החדש

This comment was minimized by the moderator on the site

זה דגם שלא נמכר ואז ברנו חתכו מחירים בכל העולם לדגמים הזולים. אבל תכלס אם "האלופים בבטיחות" מייבאים עכשיו רכב עם 3 כוכבי בטיחות וגם ללא ESP ובמיוחד לחרדים שגם כך לא ממש נהגים טובים...החמדנות פשוט...

זה דגם שלא נמכר ואז ברנו חתכו מחירים בכל העולם לדגמים הזולים. אבל תכלס אם "האלופים בבטיחות" מייבאים עכשיו רכב עם 3 כוכבי בטיחות וגם ללא ESP ובמיוחד לחרדים שגם כך לא ממש נהגים טובים...החמדנות פשוט אין סופית.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

האבסורד הוא שמס הכנסה, כבר מזמן לא מתייחס לכל הרכבים האלו כרכבים מסחריים. החזרת הרכב הזה זה מסוג הדברים של כשר, אבל מסריח.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location