2024 לנצ'יה אפסילון החדשה
לנצ'יה אפסילון החדשה.
2024 לנצ'יה אפסילון החדשה
לנצ'יה אפסילון החדשה.

לנצ'יה חושפת לראשונה את האפסילון החדשה, המכונית שמסמלת את התחייה של המותג האיטלקי הוותיק הזה שבהתאם לתוכניות של חברת האם, קבוצת סטלנטיס, יציג עד לשנת 2028 שלושה דגמים חדשים וחשמליים בלבד. לנצ'יה אפסילון החדשה היא סופרמיני פרימיום חשמלית שתתחרה מול רכבים כגון אודי A1 ועוד. 

 

האפסילון החדשה מוצגת בשלב זה במהדורת השקה מיוחדת Edizione Limitata Cassina אותה לנצ'יה תשווק ב-1906 יחידות בלבד, מספר המסמל את השנה בה נולד המותג. 

 

2024 לנצ'יה אפסילון החדשה
לנצ'יה אפסילון החדשה.

לנצ'יה לא חושפת את כל הפרטים הטכניים על הדגם, את זה היא תעשה בהמשך החודש, אך היא כן מציינת כי לדגם טווח נסיעה משולב של 403 ק"מ, נתון שמספק לנו רמז עבה לכך שהדגם עושה שימוש באותה יחידת ההנעה חשמלית של פיג'ו e-208, שם נמצא מנוע חשמלי 156 כ"ס ו-26.5 קג"מ וסוללה בקיבולת של 51kWh המאפשרת טווח נסיעה של 400 ק"מ. 

 

האפסילון החשמלית מציגה עיצוב מרהיב הנשען על שפת העיצוב של הקונספט Pu+Ra HPE שהוצג אשתקד. כן, מהפרופיל לא תתקשו לזהות את הקרבה המשפחתית לפיג'ו e-208 אך העיצוב ללא ספק ייחודי ומיוחד. 

 

2024 לנצ'יה אפסילון החדשה
לנצ'יה אפסילון החדשה.

חלל תא הנוסעים ייחודי לא פחות ובמרכזו נמצא את מה שבלנצ'יה מכנים SALA - Sound Air Light Augmentation, מערכת המולטימדיה החדשה של קבוצת סטלנטיס שבמסך הבית שלה נמצא שליטה מהירה (באמצעות מגע או קול) על בקרת אקלים, השמע ותאורת האווירה כדי שבפעולה פשוטה יהיה ניתן לשנות את האווירה בחלל תא הנוסעים. מעבר למסך הבית תוכלו, כמו במכשיר הסלולרי שלכם, ליצור עוד עמודים המכילים מגוון ווידג'טים לשליטה על מערכות הרכב השונות. 

 

מתחת למערכת המולטימדיה נמצא ממשק שליטה על בקרת האקלים ושולחן עגול בו נמצא גם משטח טעינה אלחוטי. על בחירת הצבעים, הריפודים והתפירה אחראי יצרן ריהיטי היוקרה האיטלקי קאסינה (Cassina).

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 16

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.