2024 לקסוס LM
לקסוס LM.
2024 לקסוס LM
לקסוס LM.

לקסוס ישראל מודיעה על תחילת השיווק של לקסוס LM, המיניוואן האולטרה יוקרתי של לקסוס שישווק בגרסת שבעה מושבים או בגרסת ה-VIP עם ארבעה מושבים בלבד ומסך "48 ענק. לקסוס LM ישווק בדגם 350h ההיברידי ובמחיר החל מ-889,900 ₪. 

 

לקסוס LM שנחת בישראל הוא הדור השני של הדגם, הדור הראשון שהוצג בשנת 2019 שווק באסיה בלבד, שם מיניוואן יוקרתי הוא דבר שכיח למדי, הדור השני והחדש הוא כבר דגם גלובלי אותו לקסוס משווקת במעל ל-60 מדינות - כולל השוק האירופי. 

 

2024 לקסוס LM
לקסוס LM.

לקסוס LM הוא מיניוואן בגודל מלא עם אורך של 5,125 מ"מ, רוחב של 1,890 מ"מ, גובה של 1,955 מ"מ ובסיס גלגלים של 3,000 מ"מ, כך שהוא דומה בגודלו לטויוטה סיינה. לטובת נוחות הנסיעה, לקסוס LM נשען על בולמים אדפטיביים עם בקרת שיכוך רציפה וכן מצויד במצב Rear Comfort בבורר מצבי הנהיגה שדואג להפעיל את מערכת ההנעה בצורה חלקה יותר - כולל את מערכת הבלימה האלקטרו-מכאנית. 

 

דגם LM 350h מצויד באותה מערכת הנעה היברידית המוכרת לנו, לדוגמה, מלקסוס RX 350h. זו מערכת המשלבת מנוע 2.5 ליטר עם שני מנועים חשמליים, אחד אחורי כדי לאפשר לדגם הנעה כפולה E-Four. למערכת הספק כולל של 250 כ"ס וזה מספיק עבור נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.7 שניות ולמהירות מרבית של 190 קמ"ש. 

 

לקסוס LM VIP
לקסוס LM ארבעה מושבים.

אזור הנהג יוקרתי וטכנולוגי כיאה לדגם של לקסוס אך כאמור האזור החשוב יותר בדגם נמצא מאחור ובמיוחד בדגם הארבעה מושבים שם כל החלל העצום מאחור תוכנן לספק לשני נוסעים חווית אירוח של מחלקה ראשונה. צמד המושבים לדוגמה זכה לתכנון מוקפד כדי לספק נוחות לצד תמיכה מושלמת בגוף, המושבים עצמם כוללים עיסוי, כריות אוויר לשחרור לחצים, מערכת בקרת אקלים המופעלת באמצעות חיישני חום ולחות והם כוללים חימום גם בכריות הראש והרגליים. בין המושבים נמצא מקרר משקאות וכן מסךה מאפשר שליטה מלא על התאורה, הוילונות החשמליים, וילון הגג, בקרת האקלים ועוד. 

 

בדגמי ה-4 מושבים נמצא מחיצה המפרידה את החלל הקדמי מהאחורי ועל אותה מחיצה לקסוס התקינה מסך "48 ענק שהוא כמו טלוויזיה חכמה הכוללת גם מצלמה לניהול שיחות ועידה.על הסאונד אחראית מערכת Mark Levinson 3D Surround Sound עם 26 רמקולים הפזורים בחלל תא הנוסעים כדי לספק חווית שמע של אולם קולנוע. על השקט בחלל תא הנוסעים אחראית גם מערכת בקרת רעשים אקטיבית שמסננת רעשים חיצוניים לא רצויים. 

 

לקסוס LM
לקסוס LM.

לצד שפע של אבזור נוחות נמצא גם מגוון עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות מהדור האחרון של לקסוס, כולל לדוגמה מערכת יציאה בטוחה, מעבר נתיב אוטומטי, ניטור תנועה חוצה מלפנים, בקרת ערנות נהג כולל הבאת הרכב לעצירה מלאה ויצירת קשר עם מוקד חירום במידה והנהג לא הגיב לכל התראה ועוד. 

 

לקסוס LM
לקסוס LM.

מנכ"ל לקסוס ישראל, דרור גורלניק: "לקסוס LM הוא ביטוי מובהק לגישה של לקסוס לפיה יוקרה אמיתית אינה מתמקדת רק בצד המוטורי ובאיבזור הרכב אלא בחוויית הנוסעים, במטרה להעניק להם  תחושת אירוח ונוחות - אירוח של מחלקה ראשונה, וזאת על פי מיטב מסורת האירוח היפנית "האומוטנאשי" הייחודית של לקסוס. האירוח המוקפד והעוטף של לקסוס מומחש בכל מרכיב ופרט בדגם החדשני הזה. גישה ייחודית זו באה לידי ביטוי גם במגוון השירותים הניתנים לבעלי לקסוס לאורך כל הדרך במועדון הטאקומי היוקרתי הבלעדי ללקוחות לקסוס, המעניק שרותי קונסיירז', אירועים ייעודיים, שירותי לימוזין לשדה התעופה ובחזרה ועוד. כל אלו מרחיבים את חוויית הבעלות על רכבי לקסוס לעולמות יוקרה גם כאלו שאינם קשורים ישירות לעולם הרכב כחלק מהמוטו של לקסוס:EXPERIENCE AMAZING  (חוויות מדהימות)". 

 

2024 לקסוס LM מחירון:

לקסוס LM 350h שבעה מושבים - 889,900 ₪

לקסוס LM 350h ארבעה מושבים - 1,049,990 ₪

לקסוס LM - מפרט טכני מלא

תגיות: לקסוס
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 20

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.