ניסאן קיקס 2024 החדש
ניסאן קיקס החדש.
ניסאן קיקס 2024 החדש
ניסאן קיקס החדש.

לאירופאים יש את ניסאן ג'וק האופנתי, לשווקים מתפתחים ולשוק האמריקאי יש את ניסאן קיקס (Kicks) וכעת, שמונה שנים לאחר שהוצג הדור הראשון של הדגם, ניסאן חושפת את הקיקס 2024 החדש המציג שדרוג מקיף במיוחד לעומת הדגם היותא. 

 

את העיצוב השמרני והפשוט של הדגם היוצא מחליף עיצוב מודרני הנשען על שפת העיצוב החדשה של ניסאן שיישום חלקי שלה פגשנו לאחרונה בניסאן אקס-טרייל 2024 המחודש, ולצד העיצוב המרהיב הדגם רושם במקביל גידול משמעותי במידות עם אורך של 4.37 מטר, רוחב של 1.80 מטר, גובה של 1.63 מטר ובסיס גלגלים של 2.66 מטר, כך שכעת הוא קטן רק במעט מניסאן קשקאי, שלא משווק בשוק האמריקאי. 

 

2024 ניסאן קיקס החדש
ניסאן קיקס החדש.

בשוק האמריקאי, הקיקס החדש ישווק עם מנוע 2.0 ליטר 141 כ"ס זאת לעומת 1.6 ליטר 124 כ"ס בדגם היוצא. המנוע משודך לתיבת CVT רציפה ולראשונה, רוכשי הדגם יוכלו לבחור גם בהנעה כפולה AWD הכוללת בנוסף הגבהת מרכב המגדילה את מרווח הגחון ל-21 ס"מ. 

 

ניסאן קיקס החדש תא הנוסעים
ניסאן קיקס החדש.

חלל תא הנוסעים, שבעבר התבסס על תא הנוסעים של המיקרה, זכה למנה גדושה של שדרוג האיכות והטכנולוגיה, כולל שימוש נרחב יותר בחומרים רכים ברחבי חלל תא הנוסעים לצד מסך פנורמי המכיל צמד מסכי "7 בדגמי הבסיס או צמד מסכי "12.3 בדגמים הבכירים יותר. הדגם אמנם מצויד בממשק נפרד לבקרת האקלים, אך לאור העבודה שמדובר בממשק מבוסס מגע כנראה שהיה עדיף פשוט להטמיע אותו במסך המגע המרכזי כמו ברכבים אחרים רבים. 

2024 ניסאן קיקס

תגיות: ניסאן
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 15

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.