ציון מרבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק למאזדה 6 החדשה, טויוטה קורולה החדשה ולקסוס IS החדשה. מיצובישי ספייס סטאר קיבלה ציון של 4 כוכבים בלבד.

לקסוס IS300h החדשה  - רמת בטיחות גבוהה בכל הממדים

ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP, מפרסם את תוצאות סבב מבחני הריסוק האחרון שביצע הארגון לדגמים: מאזדה 6 החדשה, טויוטה קורולה החדשה, לקסוס IS החדשה, מיצובישי ספייס סטאר ואופל אדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגמים מאזדה 6, טויטה קורולה ולקסוס IS, זכו כל אחת בציון מרבי של 5 כוכבי בטיחות. לקסוס IS הציגה ציון מרשים של 80% בהגנה על הולכי רגל כאשר הדגם הנבחן הוא הגרסה ההיברידית של הדגם IS300h שתשווק בקרוב בישראל.

 

מאזדה 6 השיגה ציון בינוני בלבד בהגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור עם ציון של 77% בלבד, טויוטה קורולה החדשה השיגה ציונים גבוהים בתחום ההגנה על נוסעים בוגרים מלפנים (94%) וציון גבוה בתחום הגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור (82%), שנייה בסבב זה רק ללקסוס IS300h עם ציון של 85% בתחום זה.

 

מיצובישי ספייס סטאר, מאכזבת במעט וזוכה בציון של 4 כוכבים בלבד, זאת למרות ציון גבוהה בהגנה על נוסעים בוגרים מלפנים של 90%. הסיבה לכך שהדגם השיג ציון 4 כוכבים היא ציון של 72% בלבד בהגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור, כאשר המינימום הנדרש לחמישה כוכבים הוא ציון של 75% ומעלה. גם אופל אדם, העירונית המסוגננת של אופל, זכתה בציון של 4 כוכבים בלבד בשל סיבה זו.

 

מבחני ריסוק- קורולה החדשה, מאזדה 6 החדשה, מיצובישי ספייס סטאר

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location