מרצדס SLS AMG רודסטר נפרדת מדלתות כנפי השחף תמורת גג רך מתקפל.

מרצדס SLS AMG רודסטר 2012 החדשה

מרצדס חושפת (כמעט) רשמית את ה-SLS AMG רודסטר ועיקר השינוי הוא וויתור על דלתות כנפי השחף בעבור גג הבד המתקפל. אם תסתכלו בתמונות תכלו לראות שלא הכל נחשף כמו המדבקות המסתירות את עיצוב פנסי החזית החדשים או גג הבד שלא יהיה באדום, זאת בשל הסיבה שמרצדס עדיין נמצאת השלבים האחרונים של הכיול המלא של ה-רודסטר החדשה שתחשף רשמית בתערוכת פרנקפורט 2011.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אמנם שלדת האלומיניום תוכננה מראש, הן עבור דגם הקופה והן עבור דגם הרודסטר, אך בשל התצורה הייחודית של כנפי השחף, עדיין לא מדובר במשימה פשוטה. לשם הוספת שימור החוזק המבני עקב עיבוד הגג והדלתות, מרצדס עיבתה את חצאיות הצד, והוסיפה חיזוקים במסגרת החלון הקדמי, תעלת ההינע המרכזית ובאזור בין הגג לטנק הדלק.

 

חיזוקים אלו, הוסיפו לשלדה רק כ-2.5 ק"ג בלבד, משקל אפסי בהחלט לעומת תוספת של עשרות ואף יותר קילוגרמים אצל חלק מהמתחרות. מרצדס מציינת שגרסת הרודסטר כמעט וחפה לחלוטין ויברציות האופייניות לרכבי רודסטר וקבריולט ולראיה היא אומרת שניתן לפחות את הגג המתקפל על מהירויות של 50 קמ"ש. יחידת הגג נבחנה בכ-20,000 מחזורי פתיחה סגירה כאשר 2,000 מתוכם נעשו בתנועה של המכונית.

 

גרסת הרודסטר עושה שימוש באותו מנוע 6.3 ליטר V8 מבית AMG בהספק של 571 כ"ס ו-66 קג"מ. מרצדס לא מציינת את נתון התאוצה, אך מציינת שהמהירות המרבית המוגבלת אלקטרונית זהה לזו של הקופה ועומדת של 320 קמ"ש.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location