2013 מרצדס S קלאס החדשה מגיעה לישראל, תשווק בתחילה בדגמי S400 היברידית ו-S500. בהמשך תשווק גם גרסת הביצועים S63 AMG.

מרצדס S קלאס החדשה בישראל

כלמוביל, יבואנית מרצדס-בנץ לישראל, מתחילה בשיווק מרצדס S קלאס החדשה 2013 בישראל (W222), ספינת הדגל של מרצדס בנץ ומוכניות היוקרה הנמכרת בעולם. דור ה- S קלאס הקודם שהושק בשנת 2005 נמסר במהלך תקופה זו לכ- 500 אלף לקוחות ברחבי העולם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מרצדס S קלאס החדשה תשווק בישראל בשני דגמים בתחילה: S400 היברידית ו-S500 במחירים של 870,000 שקל ו-990,000 שקל בהתאמה. אלו כמובן מחירי הבסיס של הדגם לפני התאמה אישית ללקוח. בהמשך, תשווק גם גרסת הביצועים של הדגם S63 AMG שעדיין לא נחשפה רשמית.

 

מרצדס S400 HYBRID משלבת בין מנוע 3.5 ליטר V6 בהספק של 306 כ"ס ו-37.7 קג"מ לבין מנוע חשמלי בהספק של 27 כ"ס ו-25.4 קג"מ הנכנס לפעולה בתחילת נסיעה ובזמן האצות. כמו כל דגמי ה-S קלאס, הדגם מצוידת בתיבת הילוכים 7G-TRONIC PLUS ומספק ביצועים של 6.8 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 250 קמ"ש. צריכת הדלק בדגם זה עומדת על 15.7 ק"מ לליטר.

 

מרצדס S500 מוצעת עם מנוע V8 כפול מגדשי טורבו בנפח של 4.7 ליטר המייצר הספק מרבי של 455 כ"ס ו-71.3 קג"מ. דגם זה מספק ביצועים מרשימים של 4.8 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 250 קמ"ש, זאת עם צריכת דלק משולבת של 11.6 ק"מ לליטר.

 

 

אבזור? אבזור הבסיס כולל מערכות נוחות ובטיחות רבות אך כאמור, כל דגם ודגם שנמכר נתפר אישית בהתאם לדרישות הלקוח, כך לדוגמה את דגם S500 ניתן לאבזור במערכת "שטיח הקסם" - מערכת הסורקת את פני הכביש ומכינה מראש את בולמי האוויר בכדי לספק נוחות מרבית לנוסעים עם מינימום של תנודות מרכב. התחום בו מרצדס S קלאס החדשה מבדלת את עצמה משאר המתחרות, זהו תחום הבטיחות: "Intelligent Drive” - מערכת שבאמצעות מגוון טכנולוגיות חדישות המבוססות חיישנים, מגוון מצלמות ומערכות מולטי רדאר מאפשרת זיהוי ואבחון של מצבי תאונה אפשריים ופועלת למניעתם ולהפחתת הנזק במידה ומניעה אינה אפשרית, בהמשך לתפיסה של מרצדס, מערכות אלה הינן בסטנדרט הישראלי של כל הדגמים.

 

תחת "Intelligent Drive" ניתן למצוא מערכות כגון: מערכת בקרת שיוט אדפטיבית-אוטונומית השומרת על מרחק קבוע מהרכב לפנים (עד עצירה מלאה ותחילת נסיעה מחדש) וכן מתקנת את ההיגוי במקרה של סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת בלימה אוטו' המזהה הולכי רגל ומכוניות ובולמת אוטו' את הרכב במקרה חירום, מערכת התרעה על עצמים בשטחים מתים כולל תיקון ההיגוי בהתאם, מערכת חניה אוטו' מלאה (שליטה גם על הבלמים וההילוכים), תאורת LED מלאה היודעת למפות את התאורה החיצונית למניעת סינוור נקודתי חזיתי ואחורי ועוד.

 

אריאל פינטו, מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה בכלמוביל, מציין כי השקת ה – S CLASS בישראל במקביל להשקתה בעולם, מהווה נקודת שיא של דגם , שמציג ומגדיר איך תיראה תעשיית הרכב בעשור הקרוב בכל מה שקשור לפיתוחי טכנולוגיה בטיחות ועיצוב. פינטו מדגיש כי בהמשך למגמת הגידול במכירת מרצדס בשנה האחרונה תתרום סדרה זו להמשך מגמה זו ובכך להתקדם בהתאם להצהרת היצרן למימוש יעדה להוביל את שוק היוקרה בישראל כפי שהדבר מתוכנן לבוא לידי ביטוי עד שנת 2020 בעולם וכי החברה ערוכה לביקוש הרב שנוצר לאחרונה לסדרה זאת.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

בקטנה .... אבל זה מחיר לפני או אחרי עליית המ"ס

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location