הגרנד צ'ירוקי, רכב הפנאי של ג'יפ מבית קרייזלר, זוכה למתיחת פנים קלה מהחוץ, שדרוג כולל לתא הנוסעים ותוספת של תיבת 8 הילוכים בכל הדגמים.

2013 ג'יפ גרנד צ'ירוקי - מתיחת פנים לדגם

לאחר שהוצג לראשונה בתערוכת ניו יורק 2009, הדור הרביעי של הגרנד צ'ירוקי זוכה למתיחת פנים לדגם 2013 שתוצג היום בתערוכת הרכב של דטרויט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לדגם 2013, הגרנד צ'ירוקי זוכה לעדכון העיצוב החיצוני ולתוספת של תיבת 8 הילוכים בכל הדגמים (תיבת ZF בדגם הדיזל ובדגמי הבנזין החזקים 5.7 ליטר ו-6.4 ליטר). השוק האמריקאי יזכה לראשונה גם בגרסת דיזל 3.0 ליטר V6 המשווקת עם הדגם באירופה ולאחרונה גם כאן בישראל.

 

חיצונית, השינויים קלים בלבד וכוללים בעיקר עדכוני מודרניזציה לדגם. מלפנים תמצאו חזית חדשה הכוללת צמד פנסים חדשים עם תאורת LED ליום (למעט בדגם Laredo), גריל סולם חדש (המעוצב באופן שונה בכל רמת גימור) יותר ופגוש קדמי חדש. מאחור, דלת תא המטען עוצבה מחדש לטובת הפחתת מקדם הגרר ופנסי הבלימה מבוססי תאורת LED כעת.

 

תא הנוסעים של הגרנד צ'ירוקי המחודש אמנם נשאר באותו מערך של הדגם היוצא, אך הוא זכה למנה גדושה של שינויים המעלים את האווירה בתא הנוסעים לרמה אחת מעלה. בג'יפ החליפו את כל המערכת החשמלית של הדגם והנהג ימצא עצמו כיום מול גלגל הגה ולוח שעונים חדשים לחלוטין. לוח השעונים החדש בהתאם לטרנד הנוכחי מבוסס מסך TFT בגודל “7. הקונסולה המרכזית זכתה לארגון מחדש ולמסך מגע מרכזי עם מערכת מולטימדיה חדשה ("5.0 או "8.4). בכל הדגמים שופרה איכות החומרים בתא הנוסעים ורשימת האבזור הבסיסית, ארוכה מבעבר.

 

ג'יפ גרנד צ'ירוקי 2013:

 

ג'יפ גרנד צ'ירוקי 2010:

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

נחמד.

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מעולה ביחס למחיר השירות טוב

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location