2024 יונדאי טוסון החדש
יונדאי טוסון החדש - מתיחת פנים.
2024 יונדאי טוסון החדש
יונדאי טוסון החדש - מתיחת פנים.

יונדאי חושפת את דגמי 2024 המחודשים של הטוסון אשר זכו למתיחת פנים, קלה יחסית מהצד החיצוני ומשמעותית יותר בחלל תא הנוסעים. 

 

ויזואלית, זה אותו מראה מוכר של הטוסון למרות שהדגם זכה לעיצוב חדש לפגוש הקדמי ועיצוב חדש לגריל הקדמי המעניקים לדגם מראה קצת דינאמי יותר. לצד זה נמצא גם עדכון לעיצוב הפגוש האחורי, טכנולוגיית תאורת יום מעודכנת ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים. 

 

2024 יונדאי טוסון החדש
יונדאי טוסון החדש.

בתא הנוסעים כבר נמצא שינוי משמעותי של ממש. הדשבורד עוצב מחדש וכך גם חלקן העליון של הדלתות כדי ליצור התאמה לעיצוב החדש של הדשבורד. מול הנהג נמצא את גלגל ההגה החדש של יונדאי שלצידו נמצא כעת את מוט ההילוכים החדש של הדגם במקום המתג בין המושבים. מאחורי גלגל ההגה נמצא מסך פנורמי המכיל שני מסכי "12.3 עבור לוח מחוונים ומערכת המולטימדיה העדכנית. 

 

יונדאי טוסון החדש תא הנוסעים 2024
תא נוסעים חדש.

הקונסולה בין המושבים עוצבה מחדש לחלוטין, כך שכעת במקום ממש ההילוכים ובלם היד החשמלי נמצא משטח טעינה אלחוטי לצד מחזיקי כוסות. בהמשך הקונסולה נמצא חלל אחסון גדול לצד שקעי USB ומעל זה נמצא ממשק בקרת אקלים חדש לצד ממשק שליטה וקיצורים על המולטימדיה והשמע. 

 

השינויים האלו מבורכים שכן הם יוצרים איזון נכון יותר בין הרצון למינימליזם והשימוש במסכי מגע לבין השימושיות והזמינות של כפתורים פיזיים עבור הפעולות השכיחות יותר. 

 

2024 יונדאי טוסון החדש
יונדאי טוסון החדש.

בשלב זה יונדאי לא מדווחת על שינויים ביחידות ההנעה, את זה היא תעשה בשלב מאוחר יותר, אך סביר להניח כי לא נפגוש שינוי משמעותי, אם בכלל. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 18

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.