קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן בישראל, החלה בשיווק ניסאן סנטרה 2020 החדשה, דור שמיני למשפחתית סדאן של ניסאן אשר הוצגה לראשונה בחודש נובמבר 2019. הסנטרה החדשה תשווק בישראל ברמת גימור אחת בשם SV ובמחיר זהה לדגם היוצא העומד על 134,990 שקל ותוספת של 2,500 שקל לצבע דו גווני.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הסנטרה החדשה היא מכונית חדשה לחלוטין המבוססת על פלטפורמת CMF-C של רנו-ניסאן. עם אורך של 464 ס"מ, רוחב של 181 ס"מ, גובה של 145 ס"מ ובסיס של 271 ס"מ, הסנטרה החדשה גדולה יותר מהדגם היוצא עם תוספת משמעותית של 50 מ"מ לרוחב ותוספת סמלית יותר בשאר הכיוונים. את העיצוב החיצוני המשעמם של הדגם היוצא מחליף עיצוב דינמי ומרשים בהשראת המקסימה החדשה ושדרוג משמעותי דומה נמצא גם בתא הנוסעים עם עיצוב מודרני ושדרוג מקיף לאיכות החומרים והטכנולוגיה.

 

2020 ניסאן סנטרה החדשה תא הנוסעים
שדרוג משמעותי לתא הנוסעים.

את מנוע ה-1.8 ליטר של הדגם היוצא (130 כ"ס ו-17.7 קג"מ) מחליף מנוע 2.0 ליטר חדש בהספק מרבי של 149 כ"ס ב-6,400 סל"ד ומומנט מרבי של 20 קג"מ ב-4,400 סל"ד. כמו בדגם היוצא המנוע משודך לתיבת הילוכים רציפה והביצועים בדגם עומדים על 8.8 שניות 0-100 קמ"ש וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 14.1 ק"מ לליטר.

 

2020 ניסאן סנטרה
עיצוב דינמי.

כאמור, הסנטרה החדשה תשווק ברמת הגימור SV הכוללת, בין היתר: מולטימדיה "8 מקורית עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם עם אפשרות להתנעה מחוץ לרכב, חישוקי סגסוגת "16, חיישני רוורס, מצלמת רוורס ועוד.

בתחום הבטיחות ומערכות הסיוע המתקדמות נמצא בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, ניטור שטח מת בצידי הרכב, בקרת סטייה מנתיב, אור גבוה אוטומטי, תזכורת לבדיקת המושב האחורי בגמר הנסיעה ועוד.

 

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

הסנטרה מאוד נוחה ומאובזרת, 2020 נראת גם באמת מעולה, אני קניי בזמנו מטרייד מוביל רכב בן שנתיים ממש חדש ושמור, זה יופי של אוטו

This comment was minimized by the moderator on the site

איך קנית רכב בן שנתיים אם כתוב בפירוש שזה רכב חדש לחלוטין ל-2020?
תגובות מזוייפות זאת דרך הבטוחה לפגוע בתדמית של מותג. אנשים לא מטומטמים. מייד מבינים שזה פייק. מי ירצה ללכת לקנות אצל מישהו שמפרסם...

איך קנית רכב בן שנתיים אם כתוב בפירוש שזה רכב חדש לחלוטין ל-2020?
תגובות מזוייפות זאת דרך הבטוחה לפגוע בתדמית של מותג. אנשים לא מטומטמים. מייד מבינים שזה פייק. מי ירצה ללכת לקנות אצל מישהו שמפרסם תכנים מזוייפים ברשת? למה שהוא לא ירמה אותי גם ברכישת הרכב?

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

הוא התכוון שהוא קנה את הדור הקודם, למה ישר לתקוף ולהאשים?

This comment was minimized by the moderator on the site

הוא לא קנה שום דבר ..זה פרסומת של טרייד מוביל,מכניסים כאן כמעט בכול כתבה באתר

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location