סקודה החלה בייצור האוקטביה III החדשה, באירופה החל מינואר 2013 ובישראל במהלך המחצית השנייה של 2013.

2013 סקודה אוקטביה החדשה נכנסת לפס הייצור

ביום שני האחרון, סקודה החלה בייצור סדרתי של האוקטביה החדשה במפעלי סקודה בעיר מלאדה בולסלאב. השיווק באירופה יחל בינואר 2013 ולישראל יגיע הדגם החדש לקראת המחצית הראשונה של 2013, ביחד עם מתיחת לסופרב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סקודה ביצעה הרחבה משמעותית למפעל האם שלה ביחד עם הכנסת מיכון חדש ומודרני לקראת תחילת הייצור של האוקטביה החדשה. עם הרחבת המפעל, סקודה העלתה את כושר הייצור של הראפיד/אוקטביה מ-800 רכבים ביום ל-1200 רכבים ביום.

 

סקודה אוקטביה החדשה – הפרטים המלאים

 

האוקטביה, היא ללא ספק "סוס העבודה" העיקרי כיום של סקודה והמכונית המצליחה ביותר שלה האחראית לכ-44% ממכירות המותג בשנת 2012 ומאז שהוצגה לראשונה ב-1996, סקודה ייצרה מעל ל-3.7 מיליון מכוניות מהדגם.

 

כניסתה של האוקטביה החדשה לפס ההרכבה (ביחד עם סקודה ראפיד החדשה), מסמלת את תחילתו של עידן חדש בסקודה בו היא תציג דגם חדש או מחודש כל חצי שנה עד שנת 2015 כאשר החברה שואפת להגיע ליעד מכירות של 1.5 מיליון רכבים בשנה עד שנת 2018. את שנת 2011, סיימה סקודה עם מכירות של 879,184 מכוניות עם צי רכבים המונה בסך הכל חמישה דגמים (וותיקים יחסית): פאביה, רומסטר, יטי, אוקטביה וסופרב. ב-2012 נוספו שני דגמים חדשים להיצע: סקודה ראפיד וסקודה סיטיגו. בהמשך סקודה צפויה להציג עוד שני דגמים חדשים לפחות, קרוסאובר עירוני (על בסיס פולקסווגן טאיגן) וקרוסאובר גדול/בינוני שימוצב מעל היטי.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

רק שלא יבלבלו בתמחור. מחיר גבוה יוציא אותה מהמשחק.... חייבת להיות במחיר של פוקוס +-

This comment was minimized by the moderator on the site

סקודה אוטו טוב לשנתיים לא יותר מזה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location