גרסת הספורט-ליין לסופרב החדשה כולל עיצוב ספורטיבי יותר, חישוקים בעיצוב מיוחד והנמכת מרכב.

2016 סקודה סופרב ספורט-ליין
ספורטיבית לייט - סקודה סופרב ספורט-ליין.

סקודה תציג בתערוכת פרנקפורט הקרובה גרסת ספורט-ליין (SportLine) לסקודה סופרב 2015 החדשה, גרסה במראה ובכיול ספורטיבי יותר לדגם. חבילת הספורט-ליין תוצע בשתי גרסאות המרכב של הדגם -  האצ'בק (סדאן) וסטיישן – ובכל הדגמים למעט מנועי הבנזין והדיזל הבסיסיים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

גרסת הספורט-ליין לסופרב כוללת חישוקי "18-"19 בגימור שחור, חלונות צד ואחור כהים יותר והשחרה של מסגרת החלונות, הגריל הקדמי ומראות הצד, וכן פגוש קדמי ואחורי בעיצוב ספורטיבי יותר. בנוסף לכך, סקודה שינתה את כיול המתלים בדגם יחד עם הנמכת מרכב של 15 מ"מ בהשוואה לסופרב הרגילה.

 

בתא הנוסעים, הנהג ימצא עצמו מול גלגל הגה שנלקח ישירות מהאוקטביה RS, הוא יניח את ישבנו על מושבים ספורטיביים עם ריפוד ייחודי לדגם, וכף רגלו תלחץ על דוושות בגימור אלומיניום. גימור דמוי קרבון ישלים את האווירה הספורטיבית בתא הנוסעים.   

 

יחד עם הסופרב ספורט-ליין, סקודה תציג בתערוכת גם את הסופרב גרין-ליין (GreenLine) - הגרסה החסכונית ביותר של הסופרב. הסופרב גרין-ליין מצוידת במנוע 1.6 ליטר טורבו דיזל TDI בהספק של 118 כ"ס הצורך רק 3.7 ליטר לכל 100 ק"מ (27.0 ק"מ לליטר), זה אומר טווח נסיעה של 1,780 ק"מ על מיכל אחד של דלק.