קצת לאחר הצגתה של הפאביה החדשה לקראת סוף 2014, סקודה תתפנה להציג גרסת קופה 4 דלתות לאוקטביה וקרוסאובר בעל מראה ספורטיבי.

סקודה misionl

סקודה אמנם נחשבת לחטיבה "העממית" בקבוצת פולקסווגן, זו שהסלוגן שלה הוא Simply Clever ומייצרת רכבים הפונים בעיקר אל השכל וקול ההיגיון של הצרכן, אך לפי נשיא סקודה ווינפריד ואלנד, המותג יקבל בעתיד קצת פלפל בדמותם של דגמי נישה מעוצבים וזאת בכדי ליצור תחושה יותר אמוציונאלית של הצרכנים כלפי המותג.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי ואלנד לסקודה שני דגמי נישה בקנה: אוקטביה CC – גרסת קופה 4 דלתות לאוקטביה בדומה לפולקסווגן CC וכן קרוסאובר בעל מראה ספורטיבי בסגנון של ריינג' רובר איווק.

 

עוד לפני דגמי הנישה העתידיים, סקודה תציג במהלך 2014 את אחד מדגמי הלחם והחמאה של המותג, הפאביה III החדשה. הפאביה החדשה תהיה "צעירה יותר בעיצובה וברוחה" לפי ואלנד, אך עדיין תשמור על ערכי המותג, גם לטובת הלקוחות הוותיקים של הדגם.

 

הפאביה החדשה תהיה הסופרמיני הראשונה בקבוצת פולקסווגן לעשות שימוש בפלטפורמת MQB המודולרית (נקראת בסקודה NVQ). היצע המנועים של הפאביה III צפוי לכלול הפעם גם את מנוע ה-1.0 ליטר של הסיטיגו וכן את גרסת ה-TSI של מנוע זה שתחל לשרת את דגמי קבוצת פולקסווגן במהלך 2014.

 

אל דגמים אלו, יצטרף ב-2016 קרוסאובר 7 מושבים חדש שיתבסס על פולקסווגן קרוס-בלו העתידי ויתחרה בסורנטו של קיה ובסנטה פה של יונדאי.

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

ממה שקראתי לאחרונה הפאביה החדשה לא תהיה מבוססת על ה-MBQ אלא על הפלטפורמה של הפולו הנוכחית. האם הם שינו את דעתם?

This comment was minimized by the moderator on the site

ומה עם הרומסטר, לא מחדשים אותו?

This comment was minimized by the moderator on the site

לפי מגזין רכב אירופאי הוא יגיע בשם סנואומן איש השלג.

This comment was minimized by the moderator on the site

כנסו לרדיו קול ברמה הקלאץ ששבר ותבינו עם מי יש לכם עסק

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location