פולקסווגן חיפושית החדשה זוכה לעיצוב בהשראת הפורשה GT3 RS ומדגמנת גבריות לראשונה.

פולקסווגן חיפושית החדשה 2012 - מדגמנת פורשה

פולקסווגן חיפושית היוצאת, הייתה בעיקר מכונית של נשים ומטרוסקסואלים, בקיצור ספרים. פולקסווגן למדה את הטעות, בעיקר דרך הכיס, והדור השני של החיפושית החדשה כבר הרבה יותר הטרוסקסואלית בעיצובה, שעדיין תקסום לנשים ושוב, לספרים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החיפושית החדשה אמנם עדיין לא החלה להימכר, אך סדנת השיפורים Vwvortex, שלא צריך לנחש במה היא מתמחה, קיבלה מפולקסוגן מכונית אחת להצגת "הגבריות" החדשה של החיפושית. הסדנה לא נגעה במנוע ולכן השם נכון לעכשיו הוא "חיפושית RS שלב-1”.

 

פולקסווגן חיפושית החדשה 2012

 

בתחום הקוסמטיקה, הסדנה לקחה השראה מפורשה GTS3 RS (שכבר יצאה לגמלאות והוחלפה ב-GT3 RS 4.0). החישוקים החדשים של VMR דגם 710 בקוטר 20 אינצ', צבועים בכתום וחבוקים בצמיגי קונטיננטל במידה של 245-35ZR20. הבלמים הוחלפו לבלמי ברמבו Stage II . פס כתום עם הכיתוב Beetle RS יחד עם פס כרום מתחתיו וסמל פולקסווגן בגימור טיטניום מוברש, משלימים את חבילת העיצוב החיצוני.

 

כאשר יחל השיווק של החיפושית החדשה , מתכננים בסדנה עבור שלב-2להציג שיפור במנועים כולל מגדש טורבו בלחץ גבוהה, שדרוג למערכת הפליטה ותוספת של דיפרנציאל מוגבל החלקה.

 

אם בעבר החיפושית זכתה לשדרוגים מהסוג "החמוד", החיפושית החדשה ללא ספק תזכה לשיפורים מהסוג הגברי יותר. אם מותר לנו לנחש, בתמחור נכון (לא רלוונטי אלינו כמובן), היא תהיה להיט מכירות והלהיט החדש של סדנאות השיפורים.