חטיבת הספורט "קרסו מוטור ספורט" תספק תחת קורת גג אחת חווית רכישה כוללת לדגמי הספורט של רנו וניסאן בישראל.

 

בשורה משמחת לחובבי הנהיגה בישראל. קבוצת "קרסו מוטורס" יבואנית רנו, ניסאן, דאצ'יה ואינפיניטי בישראל, משיקה חטיבת ספורט חדשה – "CARASSO MOTOR- SPORT".

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקבוצה תנוהל על ידי עמרי יזדי, נהג מרוצים ומדריך לנהיגה ספורטיבית מקצועית. תחת קורת הגג של חטיבת הספורט, יוצע מערך מכוניות הספורט של רנו, וניסאן, לצד חוויית לקוח מקיפה, שתכלול בין היתר: הדרכות נהיגה ייעודיות לנהיגה ספורטיבית שיבוצעו על-ידי מומחי ניסאן ורנו, ממדריכי הנהיגה הספורטיבית המובילים בישראל לנהיגת ספורט, השתתפות באירועי ספורט מוטורי בארץ ובעולם, ימי נהיגה חווייתיים, השתתפות במרוצים ועוד.

 

במסגרת פעילות חטיבת הספורט, יפעל צוות מכירה שיציע נסיעות מבחן ייעודיות לדגמי הספורט המובילים של הקבוצה ויעניק חווית רכישה פרסונאלית ללקוחותיה. חטיבת הספורט תציע מערך מכוניות הכולל את דגמי הספורט המובילים של הקבוצה, וביניהם המותגים ניסאן ורנו.

 

רנו מגאן RS החדשה
רנו מגאן RS החדשה.

בין דגמי ניסאן, ניתן כמובן למצוא את רכב הספורט האולטימטיבי GT-R, עם טכנולוגיית הנעה כפולה מתקדמת' מנוע 3.8 ליטר V6 טווין טורבו עם 570 כ"ס ונתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 2.7 שניות. בנוסף נמצא את גרסת NISMO למכונית הקופה ניסאן 370Z ועוד.
לצד דגמי ניסאן, ניתן למצוא את דגם הספורט של רנו, הרנו קליאו RS Trophy 220 עם מנוע 1.6 ליטר טורבו 220 כ"ס מפיתוחה של חטיבת רנו-ספורט המשודך לתיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים. בנוסף כמובן אנו ממתינים להגעתה של המגאן RS החדשה עם מערכת היגוי לכל הגלגלים ומנוע 1.8 טורבו חדש עם 280 כ"ס.

 

לדברי מנהל פעילות חטיבת הספורט עמרי יזדי: "חטיבת הספורט תציע ללקוחותיה אפשרות ליהנות ממכוניות משופעות ביצועים, לצד חווית נהיגה ייחודית, מהנה ומרגשת בחדשנות, עיצוב ואיכות; היוצרים יחדיו חווית נסיעה לא קונבנציונאלית. זאת לצד מערך פעילויות חווייתיות המיועדים ללקוחות החטיבה בלבד, במטרה להטמיע, לקדם ולהשקיע בתרבות נהיגת ספורט אמתית בישראל".

לדברי מנכ"ל פעילות הרכב בקרסו מוטורס אליחי אל-יגון: "קבוצת קרסו מוטורס מיבואני הרכב המובילים בישראל, בעלת תפקיד מרכזי בקידום תרבות נהיגת הספורט בישראל. לאורך השנים הבאנו לשוק הרכב הישראלי את דגמי רכבי הספורט המובילים של מותגי הקבוצה ניסאן ורנו. פתיחת חטיבת הספורט, מהווה אבן דרך חשובה בדרכנו לקראת יצירת קרקע פורייה למיסוד נהיגת ספורט אמתית בישראל".

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

תעשו ותצליחו.אם וכאשר תביאו את הקליאו RS עם מערכות בטיחות מתקדמות זה יהיה מעולה

This comment was minimized by the moderator on the site

כל פעם ממציאים איזה מיזם חדש, חטיבה חדשה, שטות חדשה ואחרי כמה חודשים שוכחים מזה וממשיכים לדחוף לנו קשקאי ואקס טרייל ופלואנס במחירים מופקעים.

מי שבונה על קרסו לא יגיע רחוק.

This comment was minimized by the moderator on the site

אפילו במקל לא נוגעים בשום דבר שקרסו ישווקו

This comment was minimized by the moderator on the site

מקווה שיתמחרו את המגאן rs החדשה בצורה תחרותית כמו הפיג'ו 308 gti ואפילו פחות ובכך יצליחו למכור יחידות רבות ולא כפי שהיה בדור הקודם שמכרו 7 יחידות בשנה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location