דגמי 2017 המחודשים של הקפצ'ור זכו לעיצוב מעודכן ובעיקר, להרחבה של אפשרויות הגימור ושילובי הצבעים בדגם.

 

רנו מציגה בתערוכת ז'נבה את דגמי 2017 המחודשים של הקפצ'ור, הקרוסאובר העירוני של רנו שהוא אולי לא להיט מכירות בישראל, אך באירופה הוא הקרוסאובר העירוני הנמכר ביותר. בכדי להשאירו ככזה, רנו ליטשה את הדגם עם באמצעות מתיחת פנים הכוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג אבזור הבטיחות ומערכת המולטימדיה ותוספת נכבדה של שילובי צבעים ואפשרויות גימור שונות - 36 קומבינציות לצבע החיצוני.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, רנו עדכנה את הקפצ'ור בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של רנו – סוג של יישור קו עם הקדג'אר. את עיקר השינוי נמצא בחזית הדגם עם פנסים ראשיים הכוללת כעת אופציה לתאורת LED מלאה, גריל רחב ובולט יותר, מסגרת חדשה לפנסי הערפל ותוספת של פס החלקה בתחתית הפגוש, גם בזה האחורי. עדכון קל בוצע ליחידות התאורה מאחור ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים (3 עיצובים בגדלים של "16-”17) משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

הדגם שבתמונות הוא ברמת גימור גבוהה חדשה, Signature S , הכוללת תוספת של כרום בגריל הקדמי, מושבי עור נאפה בתא הנוסעים דוושות אלומיניום ועוד.

 

רנו קפצ'ור 2017 המחודש תא הנוסעים
אנדרואיד אוטו למערכת R-LINK.

בתא הנוסעים, מעבר לאפשרויות חדשות לשילובי צבעים שונים, העדכון העיקרי הוא במערכת Signature S מעודכנת הכוללת כעת קישוריות מורחבת למכשירי אנדרואיד באמצעות אנדרואיד אוטו.

 

בנוסף לכך, רנו שדרגה את אבזור הבטיחות בדגם (בהתאם לרמת הגימור) עם תוספת של מערכת ניטור שטח מת ומערכת חניה אוטומטית (המערכת שולטת רק על ההיגוי).

 

היצע המנועים בדגם נותר ללא שינוי וכולל את המנועים המוכרים של הדגם: 0.9 ליטר טורבו בנזין 90 כ"ס, 1.2 ליטר טורבו 118 כ"ס ו-1.5 ליטר טורבו דיזל 90 כ"ס.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location