רנו חוזרת לשוק המשפחתיות הגדולות בישראל עם לטיטיוד שתוצע עם מנוע טורבו דיזל 175 כ"ס, תיבת 6 הילוכים ורמת אבזור עשירה.

רנו לאטיטוד בישראל

קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, החלה בשיווקה בפועל של הלטיטיוד, מכונית המנהלים/משפחתית גדולה של רנו ,שעימה חוזרת רנו לסגמנט המשפחתיות הגדולות בישראל לאחר היעדרות ממושכת מסגמנט זה מאז שהופסק שיווקה של הלגונה לפני מספר שנים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הלטיטיוד תוצע בישראל עם מנוע אחד בלבד, 2.0 ליטר טורבו דיזל בהספק של 175 כ"ס ומומנט מרבי של 36.7 קג"מ. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים אוטו' ומספק ביצועים של 9.9 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 210 קמ"ש. צריכת הדלק עומדת על 15.4 ק"מ לליטר.

 

הלטיטיוד היא מכונית סדאן גדולה למדי עם אורך של 4,897 מ"מ, רוחב של 1,832 מ"מ, גובה של 1,495 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,762 מ"מ. נפח תא המטען עומד על 477 ליטר. רנו מייצרת את הלטיטיוד גם כסמסונג SM5 המשווקת בקוריאה, שם גם מיוצרת הלטיטיוד.

 

הלטיטיוד תשווק בישראל בשתי רמות גימור, אקספרסיון ואקספרסיון pack הגבוהה יותר. רמת האבזור הבסיסית כוללת בין היתר מערכת בקרת אקלים דו אזורית עם פתחי מיזוג לאחור, מערכת מולטימדיה כולל ניווט, מפתח חכם וכפתור התנעה, בקרת שיוט, מערכת שמע מקורית עם כניסת USB+AUX נשלטת מגלגל ההגה, קישורית BT ועוד.

 

רמת הגימור הגבוהה יותר מוסיפה לרשימה, בין היתר, ריפודי עור, חלון גג חשמלי, מושב נהג חשמלי עם עיסוי לגב. שני הדגמים מוצעים עם 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ועוד.