רנו קולאוס החדש הפך בדור השני לרכב פנאי גדול, כדוגמת הסורנטו של קיה, יוצע עם שפע של אבזור, ארבעה מנועים והנעה קדמית או כפולה.

רנו קולאוס החדש 2017
רנו קולאוס החדש - ישווק באירופה בתחילת 2017.

רנו חשפה אמש בתערוכת בייג'ין את הקולאוס החדש, הדור השני לרכב הפנאי של רנו. הקולאוס החדש מבוסס על פלטפורמת CMF המודולרית החדשה של הברית רנו-ניסאן אותו הוא חולק עם האקס-טרייל החדש של ניסאן ודגמים רבנים נוספים כגון הקדג'אר החדש של רנו או המגאן IV החדשה. בשוק הסיני הדגם ישווק עם חמישה מושבים בלבד, רנו לא מציינת עדיין האם מחוץ לסין הדגם יוצע גם בגרסת שבעה מושבים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הקולאוס החדש ישווק במעל ל-80 מדינות על פני הגלובוס והוא יתחרה ברכבים כגון קיה סורנטו, הונדה CR-V, יונדאי סנטה פה ועוד. רנו תחל לשווק את הקולאוס החדש באירופה ברבעון הראשון של 2017 וכמו הדגם היוצא הקולאוס יצא מפס הייצור של רנו שבבוסאן, דרום קוריאה. 


הקולאוס היוצא היה רכב לא רע עם עיצוב איום ונורא, הדור החדש של הקולאוס כבר נשען על שפת העיצוב החדשה של רנו כך שכמו כל הדגמים העדכניים של החברה, התוצאה היא רכב מרשים למראה ונאה למדי . לקולאוס 2016 החדש אורך של 4,672 מ"מ – ארוך בכ- 220 מ”מ מהקדג'אר, רוחב של 1,843 מ"מ, גובה של 1,678 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,705 מ"מ. נפח תא המטען בדגם עומד על 624 ליטר.

 

רנו קולאוס החדש 2017 - תא הנוסעים
תא נוסעים מרווח, איכותי ומאובזר.

היצע המנועים בדגם יתבסס על שני מנועי בנזין ושני מנועי דיזל בהספקים של 130-175 כ"ס המשודכים לתיבת הילוכים ידנית או CVT רציפה. הקולאוס יוצע בגרסאות הנעה קדמית או כפולה, זו האחרונה כוללת בורר הנעה בעל שלושה מצבים – קדמית בלבד, כפולה וכפולה קבועה עם יחס העברה נמוך לטובת עבירות משופרת בשטח או על משטחים עם מקדם חיכוך נמוך. מרווח הגחון בדגם עומד על 213 מ"מ ולפי רנו זוויות הגישה ונטישה עומדת על 19 ו-26 מעלות, בהתאמה.

 

כמו במגאן החדשה, במרכז הקונסולה נמצא את מערכת המולטימדיה R-Link 2 העדכנית של רנו שתוצע עם מסך "7 אופקי ברמות האבזור הנמוכות או "8.7 אנכי ברמות האבזור הגבוהות יותר. רנו מציינת כי תא הנוסעים עושה שימוש נרחב בחומרים איכותיים ורכים וכאופציה הדגם מצויד בתאורת אווירה משתנה ובחלון גג פנורמי מלא.

 

בהתאם לרמת הגימור, רשימת האבזור תכלול בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות מיזוג לאחור, 3 כניסות USB (שתיים מאחור כולל שקע טעינה), לוח מחוונים דיגיטלי, תאורה ראשית בטכנולוגיית LED, בלם יד חשמלי, בקרת שיוט ומגביל מהירות, חימום לגלגל ההגה ולמושבים מאחור וחימום ואוורר למושבים הקדמיים החשמליים, מערכת שמע של Bose, מצלמה וחיישני חניה היקפיים ועוד. הדגם מצויד בנוסף במערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית, זיהוי תמרורים, התראה על עצמים באזורים מתים, התראה על סטייה מנתיב הנסיעה ועוד.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

נראה קאגאר באריזה שונה
כמה נפח מנועים ?
ומה המחיר???

This comment was minimized by the moderator on the site

זה אפילו בטעות לא דומה לקדג'אר.
זה הולך להיות אחלה רכב
פשוט אחלה.
יפה ונוח פי כמה מהקוראנים
וצריכת דלק מצחיקה יחסית.
ומיועד למי שצריך לבצע נסיעות מארוכות ונוחות
עם מכסימום בטיחות
ואפשרות ירידה...

זה אפילו בטעות לא דומה לקדג'אר.
זה הולך להיות אחלה רכב
פשוט אחלה.
יפה ונוח פי כמה מהקוראנים
וצריכת דלק מצחיקה יחסית.
ומיועד למי שצריך לבצע נסיעות מארוכות ונוחות
עם מכסימום בטיחות
ואפשרות ירידה מהדרך
לנסיעה ועבירות סבירה בשטח.
או בקיצור למי שצריך לעבודתו טויוטה פראדו
ורוצה לקבל רכב מעולה בחצי המחיר בדיוק.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location