תמונה יחידה של רנו קליאו IV החדשה נחשפה ברשת, שעות אחדות לפני החשיפה הרשמית של הדגם.

2013 רנו קליאו החדשה

רנו, אמורה לחשוף יותר מאוחר היום ובאופן רשמי את הקליאו 4 החדשה, אך תמונה של הדגם הוצגה זמנית באתר החברה לקראת החשיפה ואנחנו זוכים להצצה ראשונה לסופרמיני החדשה של רנו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקליאו 4 החדשה, ללא ספק מוצלחת בעיצובה מהדגם הנוכחי, עם עיצוב יותר ספורטיבי ופחות אלגנטי/מבוגר ועם מראה דמוי קופה בזכות “הסתרת” ידיות הדלתות במסגרת החלונות מאחור. כן יש לציין שהקליאו החדשה מזכירה בעיצובה את אחותה הגדולה, המגאן האצ'בק.

 

הקליאו נושאת את שפת העיצוב החדשה של רנו המתאפיינת בעיקר בגריל האורכי החדש הנמתח לכל רוחבה של המכונית עם סמל רנו גדול ובולט מלפנים.

 

את הפרטים המלאים על הקליאו החדשה, נזכה לקבל יותר מאוחר היום עם החשיפה הרשמית אך נציין (שוב) שהקליאו החדשה תצויד בשני מנועים חדשים וחסכוניים, 0.9 ליטר טורבו שלושה צילינדרים בהספק של 90 כ"ס ו-1.2 ליטר טורבו בהספק של 115 כ"ס, כאשר המנוע החזק יותר ישודך גם לתיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים EDC.

 

כפי שניתן לראות, רנו השקיע רבות בתחום צריכת הדלק של הקליאו החדשה והיא מוצעת בנוסף עם עזרים לשיפור צריכת הדלק כולל כפתור ECO המשנה את ביצועי המנוע ויכול לשפר את צריכת הדלק בכ-10% נוספים. בנוסף, במסך המרכזי (באמצעות אפליקציה) הנהג יוכל לקבל דו"ח מלא ומפורט על הרגלי הנהגה שלו וצריכת הדלק.