2013 רנו קליאו ספורט (RS) החדשה תשווק בקרוב בישראל עם מנוע 2.0 טורבו 200 כ"ס, תיבת EDC וכן בגרסת CUP עם שלדה מחוזקת ודיפרנציאל מוגבל החלקה.

רנו קליאו RS החדשה בישראל

קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, תחל בקרוב בשיווקה של רנו קליאו ספורט RS החדשה 2013, גרסת הביצועים של הקליאו החדשה. הקליאו RS החדשה נוחתת בישראל במקביל לצרפתייה חמה אחרת - פיג'ו 208GTI החדשה שהושקה זה עתה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקליאו RS החדשה תוצע במרכב 5 דלתות (אין גרסת 3 דלתות), עם מנוע 1.6 טורבו 200 כ"ס במקום מנוע 2.0 אטמוספרי ועם תיבת הילוכים EDC כפולת מצמדים (אין גרסה ידנית).

 

מנוע הטורבו החדש של הקליאו RS בנפח 1.6 ליטר עם הזרקת דלק ישירה, בעל הספק מרבי 200 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 24.46 קג"מ המתקבל בין 1,750-5,750 סל"ד. על משקל של 1,204 ק"ג ועם תיבת EDC, הדגם מספק ביצועים מרשימים של  6.7 שניות 0-100 קמ"ש (לעומת 6.9 בדגם היוצא) ומהירות מרבית של 230 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת עומדת על 15.8 ק"מ לליטר (קבוצת זיהום 4).

 

 

בקליאו RS החדשה מותקן בורר מצבי נהיגה – RS Drive – המאפשר בחירה בין שלושה מצבי נהיגה: Normal, Sport ו-Race. כל מצב מציע תגובה שונה לדוושת הגז, למהירות העברת ההילוכים, לתגבור ההיגוי ובמצב Race” בקרת היציבות מנותקת לחלוטין והשליטה על ההילוכים ידנית לגמרי ומתבצעת דרך מנופי העברת ההילוכים שעל גלגל ההגה.

 

לנהגים המתקדמים יותר, הקליאו RS החדשה תוצע גם בגרסת CUP הכוללת שלדה מחוזקת הקשיחה ב-15%, יחד עם הנמכת מרכב, דיפרנציאל קדמי מוגבל החלקה, חישוקי "18 וכיול ספורטיבי יותר להיגוי. רמת האבזור הבסיסית של הדגם כוללת מסך מגע מרכזי "7, חישוקי "17 קלים, בקרת אקלים, מושבי ספורט, מפתח חכם, 4 כריות אוויר ועוד. רנו קליאו RS החדשה - המפרט הטכני המלא.

 

מחירה של אנו קליאו RS החדשה יחל מ-175,900 שקל.

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

בלי קשר המחיר מוגזם מאוד

This comment was minimized by the moderator on the site

על מה ולמה?!?!?!<br />רק שתבינו איזה תיאום עושים הייבואנים בדרך כלל שמתמחרים את המכוניות באותם מחירים כמו המשפחתיות למינייהם ומכוניות ה"ספורט" כביכול כמו הפולו gti והפיגו gti אני גם מאמין שאם...

על מה ולמה?!?!?!<br />רק שתבינו איזה תיאום עושים הייבואנים בדרך כלל שמתמחרים את המכוניות באותם מחירים כמו המשפחתיות למינייהם ומכוניות ה"ספורט" כביכול כמו הפולו gti והפיגו gti אני גם מאמין שאם הייתה גירסא ידנית לרנו אז מן הסתם המחיר היה זהה!<br />כמה חבל!! חבל יותר שאנשים ממשיכים לקנות מכוניות חדשות מהייבואן ולא עושים מאמץ אמיתי כדי לחולל שינוי בענף הרכב!!<br />לא לשכוח שהכח לשינוי נימצא בידיים של האזרחיםםםם ולא אצל אף אחד אחר!!! רק האזרח מן השורה יגרום לשינויים ומהפכות בכל ענף!!! יש לנו כח יותר מאשר ח"כ,שר בממשלה ואפילו מאשר ראש ממשלה !

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מה זה המחיר הזה מטומטמים

This comment was minimized by the moderator on the site

לא לקנות רכבים לייבש תיבואנים ,אפשר לחשוב איזה כבישים יש בארץ כל 50 מ"ר מצלמה פקקים וצפיפות,<br />בחו"ל היא חצי מחיר ,מדינה עושקת תושביה .

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location