בתערוכת ז'נבה הקרובה, רנו תחשוף קרוסאובר קומפקטי חדש כמחליף לקולאוס.

רנו קולאוס החדש

רנו קולאוס, הקרוסאובר הקומפקטי של רנו, לא זכה להצלחה של ממש, כך זה שאתה הילד הכי פחות יפה בכיתה בה היופי הוא מדד הכי חשוב. כל זה ייהפך לעבר רחוק כאשר רנו תציג בתערוכת ז'נבה הקרובה – אולי אף לפני - את המחליף לקולאוס, שכנראה ויזכה גם לשם חדש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצובו של הקרוסאובר החדש של רנו יישא את שפת העיצוב העדכנית של רנו, כפי שפגשנו בקליאו החדשנ ולאחרונה גם באספאס החדש, וזה אומר שאפשר לשכוך מהעיצוב הגמלוני של הקולאוס וניתן לצפות לעיצוב אתלטי ומוחצן. תא הנוסעים של הדגם יציג גם הוא שנוי מוחלט ויישא את תכנון הפנים החדש של רנו אותו נפגוש בעתיד גם במגאן הבאה, שתוצג לקראת סוף 2015/תחילת 2016, וגם בפלואנס הבאה.

 

הקולאוס החדש מתבסס מכנית על הקשקאי החדש ושני הדגמים חולקים את אותה פלטפורמת CMF המודולרית החדשה של הברית רנו-ניסאן. שני הדגמים יחלקו בנוסף גם את אותם מנועים של רנו, כולל 1.5 ליטר ו-1.6 ליטר טורבו דיזל בהספקים של 110-130 כ"ס (לפחות) וכן את אותם מנועי טורבו בנזין בנפחים של 1.2 ליטר עם 115-130 כ"ס וכן 1.6 ליטר בהספק הצפוי לעמוד על 150 כ"ס. בניגוד לקשקאי, המנועים ישודכו לתיבת הילוכים EDC כפולת מצמדים ולא לתיבה רציפה CVT.