רנו Twin-Z שהוצגה היום במילאנו, הוא מכונית עירונית חשמלי עם הנעה אחורית המציגה את העתיד העיצובי/עירוני של רנו ועתידה להיות רנו 5 החדשה.

רנו TwinZ קונספט - העתיד העירוני של רנו, חשמלי עם הנעה אחורית

רנו חשפה היום (שני) בתערוכת עיצוב במילאנו, מכונית קונספט העונה לשם Twin-Z, קונספט חמישי במספר המצטרף לעוד מספר דגמי קונספט כגון ה-DeZir אשר מציגים את שפת העיצוב העתידית של המותג.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט טווין-זי, תפקידו להציג בנוסף את עתיד המכוניות העירוניות של רנו, אך בהתאם לחשיפה בשבוע שעבר לקונספט TwinFun, הקונספט טווין-זי ככל הניראה רומז בנוסף על חזרתה של רנו 5 למבחר הדגמים העתידי של רנו.

 

הקונספט בנוי על שלדת מסבך צינורות ומרכב העשוי קרבון בכדי להשיג משקל נמוך של 920 ק"ג. השימוש בשלדת צינורות נועד לאפשר גמישות בתכנון תא הנוסעים, ללא קורת B מרכזית, ובכך להשיג מרחב מחייה גדול לנוסעים על מידת אורך קטנה. לקונספט אורך של 3,627 מ"מ בלבד, כמו של מכונית עירונית קטנה, אך עם בסיס גלגלים גדול למדי של 2,495 מ"מ, כמו של סופרמיני ממוצעת. שאר המידות הן 1,705 מ"מ רוחב ו-1,506 מ"מ גובה.

 

 

הקונספט מונע ע"י מנוע חשמלי בהספק של 70 כ"ס ו-23 קג"מ, ובזכות שימוש במרכב עשוי קרובון קל משקל, מספיק להנעת מכונית במשקל של 920 ק"ג, ומערך הסוללות הוא חלק בלתי נפרד מרצפת הרכב. טווח הנסיעה החשמלי עומד על 161 ק"מ והמהירות המרבית על 130 קמ"ש, הסטנדרט המוכר כמעט מכל המכוניות החשמליות כיום.

 

לקונספט הנעה אחורית. פחות עבור הנעה מנהיגה אלא בכדי לאפשר לרכב תמרון עירוני זריז וקל רגליים, אך שוב בהתאם לחשיפה בשבוע שעבר, לא מן הנמנע שרנו מתכננת גם מכונית ספורטיבית קטנה "ומגניבה".

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

רנו התחילו להיות קלאסהה!! מישהו יודע אם בוצעו שינויים אי שם?

This comment was minimized by the moderator on the site

אהבתי! למרות שהעיצוב הכללי לא משנה הרבה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location