לקסוס IS החדשה נחשפת לראשונה בתמונות רשמיות, קצת לפני הופעת הבכורה בתערוכת דטריוט בשבוע הבא.

2013 לקסוס IS החדשה

לקסוס, חושפת לראשונה את IS החדשה לשנת 2013, כשבוע לפני הופעת הבכורה העולמית של הדגם בתערוכת דטרויט הקרובה הנפתחת ב-14 בינואר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לקסוס IS החדשה המתחרה בדגמים כגון ב.מ.וו סדרה 3 ואודי A4, תוצע עבור השוק האירופאי והישראלי בשני דגמים: IS250 עם מנוע 2.5 ליטר V6 בהספק הצפוי לעמוד על כ-205 כ"ס ולראשונה, גם בגרסה היברידית IS300h עם כ-220 כ"ס (בארה"ב גם בדגם IS350). שני הדגמים יוצעו כאפוציה עם חבילת F ספורט.

 

לקסוס IS החדשה, שעוצבה בהשראת דגם הקונספט LF-CC המרהיב, מיישרת קו עם שאר דגמי לקסוס החדשים והעיצוב החדש כולל את הגריל קדמי הייחודי בצורת "שעון חול", המעניק לדגם נוכחות חזקה יותר על הכביש וזהות מותגית בולטת יותר, מה שהיה חסר בעבר לדגי לקסוס.

 

העיצוב החיצוני כולל גם פנסים ראשיים בעיצוב חדש ורב-עוצמה, ומתחת להם תאורת LED נפרדת לנסיעה ביום בצורת האות L, סימן ההיכר של לקסוס. מהפרופיל, לקסוס סיפקה לדגם (עם חבילת F-SPORT בתמונות) מראה המזכיר את הדגם היוצא אך עם דגש על מראה דינאמי וספורטיבי.

 

 

תא הנוסעים של הדגם עוצב ברובו בהשראת לקסוס CT200h הקטנה, אך לוח השעונים עוצב בהשראת לקסוס LFA (מכונית העל של לקסוס) והוא דיגיטאלי לחלוטין - מבוסס מסך LCD. על רוב האבזור ברכב ניתן לשלוט דרך מסך מרכזי גדול הנשלט ע"י "עכבר" לצד ידית ההילוכים כמו בכל דגמי לקסוס החדשים.

 

לראשונה בלקסוס, בקונסולה המרכזית משולב פס מתכתי לשליטה במערכת מיזוג האוויר המופעל באמצעות מגע, כך שהחלקת האצבע, למעלה או למטה, תעלה או תוריד את הטמפרטורה. שעון הזמן הדיגיטאלי והאנרכוניסטי שליווה את הדגם שנים רבות, הוחלף בשעון אנולוגי אלגנטי למראה.

 

מלקס מוטורס, יבואנית לקסוס בישראל, נמסר שהדגם יגיע לישראל במהלך חודש יוני הקרוב.

 

2013 לקסוס IS החדשה:

 

2013 לקסוס LF-CC:

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location