רנו פלאונס מגיע בדגם 2013 לאחר מתיחת פנים לדגם, עם אותו מנוע טורבו דיזל, תיבת EDC וצריכת דלק של 22.7 ק"מ לליטר.

2013 רנו פלואנס - מתיחת פנים

קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, החלה היום בשיווקה לקהל הרחב של רנו פלואנס דיזל החדשה/מחודשת, לאחר שהדגם עבר מתיחת פנים הכוללת עדכון קל לעיצוב החיצוני, שדרוג החומרים בתא הנוסעים ושיפור האבזור והנדסת האנוש. יש לציין שקרסו שיווקה את הדגם המחודש בישראל כבר מעל לחודש ימים, אך השיווק בוצע לחברות הליסינג בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בהמשך השנה יגיע גם דגם הבנזין המחודש עם מנוע 1.6 ליטר 115 כ"ס (במקום 110 כ"ס) ותיבת הילוכים רציפה CVT במקום התיבה האוטו' הרגילה של הדגם היוצא. המנוע החדש ותיבת ה-CVT משפרים את הביצועים ואת צריכת הדלק שתעמוד על 15.6 ק"מ לליטר.

 

העיצוב החיצוני של הדגם זכה לקבל את החזית החדשה של רנו, אותה ראינו לראשונה בקליאו החדשה, פגוש קדמי חדש הכולל תאורת LED ליום ועדכון קל לפנסי הבלימה מאחור. בתא הנוסעים ניתן למצוא כעת לוח שעונים חדש לחלוטין, עם מד מהירות דיגיטלי. בנוסף, ניתן למצוא מערכת שמע חדשה, פשוטה יותר לתפעול מזו ששרתה את הדגם המוחלף.

 

חטיבת הדיזל של הדגם לא השתנתה, עדיין מדובר במנוע 1.5dCi בהספק של 110 כ"ס ו-24.5 קג"מ המשודך לתיבת EDC כפולת מצמדים (או ידנית) והמציע צריכת דלק משולבת של 22.7 ק"מ לליטר.

 

פלואנס 2013 תשווק בשתי רמות גימור, קומפורט הבסיסית ופריווילג' הגבוהה יותר. רמת הגימור פריוויליג' כוללת בין היתר ריפוד מושבים המשלב בד ועור, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, בלם יד חשמלי, מערכת מולטימדיה עם ניווט, קישורית BT, בקרת אקלים דו אזורית עם יציאה לאחור, חישוקים קלים "16, מפתח חכם ועוד.

 

מחירים:

פלואנס קומפורט- 130,900 שקל.

פלואנס פריביליג'- 135,900 שקל