אופל מוקה X החדש  יישווק עם מנוע 1.4 טורבו עם 140 כ"ס הנעה קדמית או 152 כ"ס בדגם 4X4. הוא מצויד בתא נוסעים חדש ואיכותי במיוחד ובעיקר, נושא תג מחיר התחלתי וזול משמעותית לעומת המוקה היוצא.

 

כשנה לאחר שהוצג בעולם, אופל ישראל החלה בשיווקו של אופל מוקה X החדש, הגרסה המחודשת של המוקה, הקוסאובר העירוני של אופל, שגם זכתה לסיומת X, סיומת אשר מציינת רכבי הפנאי של אופל. בעוד שהמוקה היה קרוסאובר עירוני יקר יחסית (133,000 שקל לפני מבצעים), המוקה X לא רק משופר אלא גם נושא תג מחיר התחלתי זול משמעותית - לפחות עבור רמת הגימור הבסיסית - החל מ-122,900 שקל (מחיר השקה).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המוקה X, הוא מתיחת פנים משמעותית למדי למוקה, הרבה מעבר למקובל. זה לא רק העיצוב החיצוני ששודרג ולוטש, אלא גם תא נוסעים – דשבורד -שעוצב מחדש לחלוטין, איכותי ומודרני, המיישר קו עם הדגמים העדכניים של אופל – מרשים בהחלט.

 

אופל מוקה X תא הנוסעים
המוקה X זכה לתא נוסעים חדש ואיכותי למדי.

המוקה X ישווק עם שני מנועים, כולם משודכים לתיבת 6 הילוכים אוטו' מעודכנת: 1.4 טורבו 140 כ"ס ו-20.4 קג"מ בדגמי הנעה קדמית, כמו בדגם היוצא, או 1.4 טורבו SIDI החדש של אופל עם 152 כ"ס ו-24.5 קג"מ בדגם הנעה כפולה AWD. שיפורים שבוצעו ביחידת ההנעה של דגמי ההנעה הקדמית הפחיתו את צריכת הדלק לכדי 16.1 ק"מ לליטר, זאת לעומת 14.7 ק"מ לליטר בדגם היוצא. שיפור צריכת הדלק בא, במעט, על חשבון הביצועים עם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 10.0 שניות לעומת 9.8 שניות בדגם היוצא.

 

המנוע שבדגם ה- 4X4 מספק נתון תאוצה של 9.6 שניות והוא בעל נתון צריכת דלק משולבת של 15.4 ק"מ לליטר. 2017 אופל מוקה X - מפרט טכני מלא להורדה.

 

המוקה X החדש ישווק בשלוש רמות גימור בדגמי ההנעה הקדמית וברמת גימור אחת בדגם ה- 4X4. רמת הגימור הבסיסית Enjoy כוללת, בין היתר: מולטימדיה מקורית "7 עם ממשק אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, דיבורית BT, שליטה מההגה, כניסת USB, חישוקי סגסוגת "17, תאורת LED ליום, בקרת אקלים, ארבעה חלונות חשמל אוטומטיים, בקרת שיוט ועוד.

 

רמת הגימור Enjoy Plus מוסיפה לרשימה: מצלמה אחורית, שקע 12V לנוסעים מאחור, מראות צד עם קיפול חשמלי, חיישני חניה מלפנים ומאחור, מחשב דרך משודרג עם מסך "4.2 וכאופציה ניתן להוסיף בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם Keyless ועוד. רמת הגימור SR מוסיפה חלונות כהים מאחור, מושב נהג משודרג, משענת קדמית לנהג, מפתח חכם, חלון גג ועוד.

 

רמת הגימור בדגם AWD כוללת בנוסף לרמת הגימור Enjoy: מצלמה אחורית, שקע 12V לנוסעים מאחור, מפתח חכם, קיפול חשמלי למראות הצד, מחשב דרך משודרג "4.2, חיישני חניה מלפנים ומאחור ועוד. לצערנו, מערכות בטיחות מתקדמות (מקוריות) לא מוצעות עם הדגם בישראל, והרוכשים יאלצו להסתפק במערכת מובילאיי המספק התראות - חבל!. נקודת האור היא שלפי ציוני הבטיחות של משרד התחבורה ניתן לראות כי הדגם עבר תקינה עם ובלי ומערכת כך שניתן לוותר על התקנה של מערכת מובילאיי.

 

2017 אופל מוקה X - מחירון:

מוקה X רמת גימור Enjoy - החל מ-122,900 שקל.

מוקה X רמת גימור Enjoy Plus - החל מ-136,900 שקל.

מוקה X רמת גימור Enjoy SR- החל מ-143,900 שקל.

מוקה X רמת גימור AWD-4X4 - החל מ-149,900 שקל.

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

כל הכבוד לאתר שמציין לרעה את השיקוץ מכונת הצפצופים הנוראית המכונה מוביליי

This comment was minimized by the moderator on the site

ממש חבל, את האסטרה הם הביאו עם מערכות בטיחות מובנות ללא צורך בבדיחה שנקראת מוביל איי.

This comment was minimized by the moderator on the site

הגיע הזמן שתפנימו : החיים שלנו שווים פחות מהחיים של הנהגים באירופה . והמסקנה המתבקשת : מערכות בטיחות מצילות חיים , מיותרות עבור הנהגים הישראלים .

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location